PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99947}

Ostatnia rozgrywka

Armaguedon
6,7 67
ocen
6,7 10 1 67

Ostatnia rozgrywka
powrót do forum filmu Ostatnia rozgrywka

pewnym szaleńcu, który za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę świata. Przesyła policji swoje zdjęcia ze sławnymi ludźmi i grozi zamachem. Delon gra tu psychiatrę, który współpracuje z policją. Sam film bardzo zwietrzały. Jedna scena warta uwagi, jak Delon ratuje z dachu niedoszłą samobójczynię.

ocenił(a) film na 7
delonka_fw

E tam. Dobre kino, wcale się nie nudziłem. Było napięcie.

ocenił(a) film na 9
Troublesome

zgadza się z tych mało znanych z delonem prawdziwa perełka, stwierdzić, że "zwietrzały" to czysty nonsens. bardzo udana rola alana w roli psychiatry, antagonista (znany z filmów chabrola) równie porywający:)))

ocenił(a) film na 7
newwavelad

Ja mam słabość do kryminałów z Delonem. W sumie to do każdego filmu z jego udziałem. Wielcy aktorzy mają moc przyciągania uwagi widza.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Masz rację, filmy z takimi aktorami ogląda się niekiedy tylko dla nich nawet jeżeli czasem przeczuwamy przed projekcją że może być nieciekawie :-))))

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Dokładnie tak. Normalnie omijałbym takie filmy szerokim łukiem, a tutaj nie dość, że oglądam je hurtowo - to jeszcze się podobają. Charyzma z najwyższej półki. ;)

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Dobrze że Adamczyk nie posiada takiej charyzmy bo wtedy musielibyśmy oglądać każdego gniota, którego ulepi ;-)

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Nie wiem czy przy tak niskim poziomie tych "filmów" - powyższa zasada jeszcze działa. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones