PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828500}
7,2 2 877
ocen
7,2 10 1 2877
6,3 6
ocen krytyków
Ostatnia góra
powrót do forum filmu Ostatnia góra

Polecam z uwagi na zdjęcia i ujęcia gór. To może podobać się każdemu nie zależnie czy ktoś chodzi po wysokich górach czy nie. Ten dokument pokazuje ( po raz pierwszy ) jak wygląda taka wyprawa od kuchni. Nie każdy z nas może być uczestnikiem takiej wyprawy a kamera zabiera nas na wysokość 7 000 m.n.p.m. Dodatkowo dla mnie mogłam zobaczyć jak Krzysztof Wielicki zarządza taką wyprawą i jak podejmuje decyzje. Ten film zyskałby na wartości gdyby udało się naszym wejść na sam szczyt, ale nie było szczęśliwego finału.

kinomaniak_1211

Bo trzeba wiedzieć, kiedy należy powiedzieć stop i postawić wyżej życie ludzkie niż górę. na twarzy Wielickiego po podjęciu decyzji o zakończeniu wyprawy widać było takie emocje, że prawie się nie popłakałam...

ocenił(a) film na 6
Kasss1711

To prawda. Wielicki nie ma szczescia kierujac zimowymi.

serce_nie_sluga

Niestety...Ale do Gór trzema mieć respekt. A on go ma.

ocenił(a) film na 6
Kasss1711

nie wiem... na broad peaku nie panowal nad zespokem, na K2 również. Co po tym respekcie jak zespól żyje na innej planecie :(. Denis niedoceniany adam przeceniany i nic z tego nie wyszlo.

ocenił(a) film na 8
serce_nie_sluga

Piprzenie... to sztafeta, każdy musi działać razem w zespole. Jeżeli ktoś się wybija, bo mu Kolumb strzela do łba, no to sorry ale kierownik nie jest w stanie go zmusić. To są dorosłe chłopy i sami decydują o własnym życiu i możliwościach, ale musimy też pamiętać że każdy z nich jest indywidualistą i ma własne ambicje. Ciężko w tak zadufanym w sobie środowisku budować grunt do pracy zespołowej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones