PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195583}

Ostatnia audycja

A Prairie Home Companion
6,4 2 597
ocen
6,4 10 1 2597
7,2 4
oceny krytyków
Ostatnia audycja
powrót do forum filmu Ostatnia audycja

Taki niezły 6/10

ocenił(a) film na 6

Przyjemny, aczkolwie nieporywający. Można obejrzeć sobie w popołudnie. Wartość filmu podnosi oczywiście obsada (zwłaszcza Kline wypadł fajnie). Dodatkowo jest kilka świetnych scen jak np. Kline rozmawia z Molly przez telefon gdy ta stoi obok lub gdy Harellson i Reilly opowiadają kawały.

ocenił(a) film na 5
radwan88

Tez mam takie samo odczucie. Świetna obsada - mnie zachwyciła Merryl Streep. Natomiast sam film jako film nieco rozczarował. może dlatego, że ten typ muzyki w ogóle mi nie odpowiada. Natomiast jest w nim pomimo ewidentnego zakończenia jakiegoś etapu, spora dawka optymizmu. Wszystko sie kiedyś kończy, ale jednak jakby nie całkiem....

Agatonik

Bardzo pozytywny film, ciekawa muzyka, fenomenalna, wręcz urzekająca Meryl Streep.Ciepły film na poprawę humoru.

ocenił(a) film na 7
Pani_Dziobak

To jeden z tych filmów, który nie dostanie bardzo wysokiej oceny, nie będzie nigdy znany szerszej publiczności, ale ze swojej strony uważam, że jak już się na niego trafi
(choćby w tv), to trzeba go obejrzeć :)

ocenił(a) film na 6
radwan88

Mam podobne odczucie, wszyscy zagrali naprawdę dobrze, ale jakoś nie powalił mnie ten film. Juz chyba 2-gi raz bym go nie obejrzała, no może oprócz fragmentu z piosenką "Bad jokes" :) Streep chyba lubi śpiewać bo już ma kilka filmów na koncie, w których śpiewa.

ocenił(a) film na 7
gabi_2

Zgadzam się z waszymi opiniami nic nadzwyczajnego jednak nie najgorszy ma coś z Altmana jego filmy mają specyficzną wymowe , przyjemny sentymentalny obraz. Fenomenalna Meryl Streep urzekająca wielu z was napisało- to ze względu na nią obejrzałem ten film.

ocenił(a) film na 6
radwan88

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones