PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94717}
7,4 14 448
ocen
7,4 10 1 14448
7,0 4
oceny krytyków
Ostateczne rozwiązanie
powrót do forum filmu Ostateczne rozwiązanie

Sam temat filmu i fabuła bardzo dobra, można było zrobić z tego świetny film. Niestety nakręcić film, którego akcja dzieje się głównie w jednym pomieszczeniu nie jest łatwo, tutaj niestety nie udało się. Gdyby reżyserem i aktorami byli inni ludzie mogłoby wyjść z tego arcydzieło, niestety film jest produkcją telewizyjną, pewnie dlatego ani reżyser ani aktorzy ni są z wysokiej półki. Obraz broni się jedynie tematem, przypuszczam, że jeżeli nie byłby on oparty na faktach i związany z tak straszną, choć z dzisiejszego punktu widzenia ciekawą historią, film nie byłby w ogóle interesujący.

arturkancik

Aktorzy z nie z wysokiej półki? Tucci, Branagh, Firth to jaka półka?

ocenił(a) film na 7
czapski

nie osiagalna dla ciebie

mihas

A to co? Takie sobie trollowanie? Wolne od gimnazjum? Czy masz coś do wniesienia w tej rozmowie?

ocenił(a) film na 9
arturkancik

jak na film telewizyjny to film jest z BAAAARDZO wysokiej półki. takich dzieł ze świeca szukać. Ja początkowo myślałam, ze był on wyświetlany w kinach- a tu zaskoczenie, produkcja BBC.

ocenił(a) film na 7
arturkancik

zabijanie kogokolwiek nigdy nie będzie dla mnie "ciekawą historią"
raczej przerażającą

ocenił(a) film na 6
arturkancik

zgadzam się z "arturemkancikiem". ogólnie film nie porywa, choć problem, temat istotny.

ocenił(a) film na 9
arturkancik

Nie zgodzę się. Nie było zwrotów akcji więc nikt inny moim zdaniem nie zagrałby inaczej czy lepiej. Jako film rzeczywiście nie porywa ale gdy pomyśleć że to wydarzyło się naprawdę w dodatku prawie dokładnie tak jak w filmie (znaleziono zapiski ze spotkania) to naprawdę jest moc. Gra aktorska na najwyższym poziomie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones