PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877344}

Oskarżony

Les choses humaines
6,7 1 251
ocen
6,7 10 1 1251
7,3 3
oceny krytyków
Oskarżony
powrót do forum filmu Oskarżony

. . . zero komentarzy, zero hejtu i spamu. Wnioskuję, że w tym filmie brakowało Afroamerykanów, ,, wątku polskiego" oraz beznadziejnego montażu.

Nie ma gdzie go obejrzeć, więc poczekam na wasze komentarze. Co to za film, co o nim sądzicie, do czego byście go porównali, co wam się w nim nie spodobało?

Pozdrawiam!

Yo_

ale skomentował, mądrość i yntelygencja z twojego komentarza aż kłuje po oczach

ataman2016

Tak, wiem że ci upośledzeni umysłowo tak mają, że czytanie ich boli.

btw, twój komentarz wnosi . . . no właśnie, co wnosi poza obnażeniem ze złej polszczyzny i świadectwem bólu towarzyszącego czytaniu? Nie widzę w nim żadnego nawiązania do filmu, o co prosiłem w moim poście.

Chyba w szkołach powinni zacząć uczyć, że poza samą umiejętnością rozpoznawania literek, które składają się w wyrazy, trzeba jeszcze rozumieć sens wypowiedzi ^^

Yo_

Pierdu pierdu

Yo_

W końcu flaga w profilowym zobowiązuje-półanalfabeta pełną gębą

Yo_

mysle, ze zle zaczales swoj post - od przewidywania, ze bedzie hejt itp - po co to? Wystarczylo napisac "hm, brak komentarzy? chetnie bym poczytal co inni sądzą o tym filmie". Byc moze jutro bede w kinie na nim wiec napiszę pare słów, bo swego czasu trailer mnie zachęcił. Nie bedzie to lekkie kino, ale liczę ze Dobre
Swoja droga -wdawanie sie w polemike, zeby komus wytknąć cos nie zawsze wychodzi na dobre; bo to zaczynaja sie przepychanki - warto olac, byc PONAD TO. nie nawrocisz niektórych.

qzka

Wszak o to właśnie spytałem.

Yo_

Tez podobnie wnioskuje,byc moze nawet nie ma tematu z wysp Lesbos i zwatpien w swoje tozsamosci ktore zreszta ONI sami sami ludziom zafundowali,moze nawet obejze

ocenił(a) film na 3
Yo_

Bez zbędnej elokwencji i wymownych słów. Cienki jak dupa węża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones