PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333050}

Opętanie - Powrót do domu

Stir of Echoes: The Homecoming
4,8 838
ocen
4,8 10 1 838
Opętanie Powrót do domu
powrót do forum filmu Opętanie - Powrót do domu

Bardzo dobra kontynuacja. Utrzymany w klimacie pierwszej czesci. Oczywiscie jest nie dosyt lekki, gdyz brakuje tu Kevin Bacona ;-) he, no ale coz, Red Lowe bardzo dobrze tu zagral zeschizowanego typa. Jak wam sie podobala jedynka, to polecam wam rowniez obejrzec ta czesc. Nie spodziewajcie sie tylko tak samo dobrego filmu co pierwsza część :)
POZDRO!
8/10

użytkownik usunięty
Poznaj_Rzeznika

Bardzo dobry 8/10 ale nie tak dobry jak pierwsza czesc ? Naprawde, masło margarynowe i wódka piwna ;). Nomralnie nic wspolnego nie ma to z pierwsza czescia poza pomyslem chyba na echa i zwidy.

Poznaj_Rzeznika

Tak, to NIE JEST kontynuacja. Ale to JEST bardzo dobry film. Uwielbiam horrory (również te kiczowate) i wśród obejrzanych w tym miesiącu ten uwarzam za najlepsy. Zgadzam się z przedmówcami - porządne 8/10 Polecam - sam od połowy bezwienie obgryzałem paznokcie (co odczułem dopiero teraz pisząc komentarz)

ocenił(a) film na 1
zeusmd

Przecież tego się nie da oglądać... ;|
Ktoś tu horroru porządnego nie widział widać.

ocenił(a) film na 3
Alternative

No właśnie. Nie wiem co autor tematu brał, ale też bym tak chciał, by mi się takie filmy podobały. Oglada się przyciężkawo, choc są o wiele gorsze. Ten ma normalne zdjęcia chociaż.

Piotrek4

100% racji jedynka 8/10 dwoja 0/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Poznaj_Rzeznika

Raczej nie horror tylko thiller;p ale bardzo dobry.

TrefnaPanna

Film dobry, nie oglądałem pierwszej części, choć może kiedyś oglądnę, denerwowała mnie ta scena z tym chłopakiem co go zabili, o tą ropę... wie ktoś może, co za piosenka leci w trakcie filmu i na końcowych napisach?;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones