PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8325}

Olbrzym

Giant
7,7 8 487
ocen
7,7 10 1 8487
7,2 6
ocen krytyków
Olbrzym
powrót do forum filmu Olbrzym

Nie kumam

ocenił(a) film na 6

Dlaczego w tym filmie wszyscy tak bardzo nienawidzą postaci Jetta Rinka? Jak dla mnie nie jest on jakiś wyjątkowo podły, film jest kosmicznie długi, a postać grana przez Deana jest jak dla mnie tylko słabym tłem.

Film na razie bez oceny. Czekam na jakieś wytłumaczenie, skąd ta cała nienawiść.

ocenił(a) film na 9
Lady_of_the_Rings

Nie uwazam zeby wszyscy Jetta nienawidzili. On swoja postawa nie przysporzyl sobie nigdy przyjaciol. To Jett nie lubil Benedicta (z wzajemnoscia zreszta) ani tych wszystkich ludzi, ktorzy dzieki niemu zyli dostatnie. Poza tym, że go nie lubił zazdroscil mu praktycznie wszystkiego no i nie nalezy zapominac ze byl tez typem samotnikiem. Pozniej do tego doszedl alkoholizm...
Jetta po prostu trudno bylo lubic. Na koncu otoczony byl tylko osobami, ktore zostawilyby go tak szybko jak tylko stracilby majatek.

ocenił(a) film na 6
apie

Ok, dzięki za odpowiedz : )!

No tak, w sumie rozumiem teraz trochę bardziej podejście innych osób do Jetta. We mnie ta postać nie budziła żadnych emocji - ani pozytywnych ani negatywnych, chciałam jednak, aby udało mu się coś i stąd chyba całkowicie rozminęłam się z rodziną Banedicta i cały filmem.

Pozdrawiam : )!

Lady_of_the_Rings

Jett był osobowością neurotyczną,podobnie jak jego pierwsza postać zagrana w "na wschód od edenu", nikt nie lubi neurotyków posądza się ich o alienację,dzikość,lękliwość i przesadną wrażliwość.Na pocieszenia można dodać,że wszystko co piękne na tym świecie zostało stworzone właśnie przez neurotyków.

ocenił(a) film na 9
Lady_of_the_Rings

Tak jak mówisz, Jett nie był jakiś nadzwyczajnie zły, ale w końcu okazał się zbyt mały dla Benedicta - chociaż wyglądem przypominał bardziej Dona Corleone, to kojarzył mi się zdecydowanie bardziej z cynicznym Alem Pacino ze Scareface. Wzbudzał raczej politowanie, niż zachwyt i szacunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones