PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115505}

Ojczym 3

Stepfather III
5,1 524
oceny
5,1 10 1 524
Ojczym 3
powrót do forum filmu Ojczym 3

Come to papa!

ocenił(a) film na 2

Owładnięty obsesją na punkcie posiadania własnej, "idealnej" rodziny psychol jeszcze raz sieje terror na amerykańskim sielskim przedmieściu. Trzecią część cyklu ciężko określić inaczej niż jako chamskie odcinanie kuponów. Począwszy od idiotycznego pomysłu z operacją plastyczną (Terry'ego O'Quinna zastąpił w głównej roli Robert Wightman) poprzez rozliczne fabularne naiwności i kurioza, jakimi raczą nas twórcy, wszystko składa się tutaj na rasowe "złe kino". Warto jednak zaznaczyć, że uchował się klimat typowy dla slasherów z lat 80., bywa też całkiem krwawo. Dla amatorów pokracznych sequeli - cenna rzecz.

ocenił(a) film na 4
Caligula

Ojczym 3 to jeden z tych filmów który chętnie bym sobie przypomniał. Widziałem go kilka razy na VHS jakieś 20 lat temu i bardzo mi się wtedy podobał. Uważałem go nawet za najlepszą część trylogii, taką najbardziej "horrorową". Ale do rzeczy - moim zdaniem pomysł z operacją plastyczną morderczego tatuśka był i nadal uważam że jest bardzo dobry.. Co do "fabularnych naiwności" to przypominam sobie jedną - kiedy w finale mały nagle zaczął chodzić. No ale to była sytuacja podbramkowa. Innych takich rzeczy nie pamiętam. Natomiast wiem że film był całkiem krwawy, zgrabny i dobrze mi się go oglądało. Nie wiem dlaczego większość tak po tym filmie "jedzie" i dlaczego ma tak niską ocenę. Może miał kiepskie aktorstwo?

ocenił(a) film na 2
Heatseeker

Nie okłamujmy się: ten film jest po prostu cały kiepski. Kiepskie jest aktorstwo, scenariusz, reżyseria, denne są dialogi i zwroty akcji. Co nie przeszkadza w tym, że można go traktować jako dobrą zabawę. Wręcz przeciwnie. A za czasów VHS-ek na wszystko patrzyło się inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones