PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93620}
6,9 30
ocen
6,9 10 1 30

Ognuno per se
powrót do forum filmu Ognuno per se

6/10

ocenił(a) film na 6

Film o górniku, który swe życie poświęcił poszukiwaniu złota. Udało mu się osiągnąć swój cel, ale potrzebuje jeszcze zaufanego wspólnika, z którym będzie mógł się udać po złoto, wydobyć i zabrać. W głównej roli Van Heflin, który nawet dobrze poradził sobie ze swoją rolą, reszta aktorów (poza Mistrzem Kinskim) słabo. Szkoda, że Kinski w filmie zostaje w cieniu, bez niego film byłby w moich oczach, troszkę słabszy. George Hilton jest dla mnie słabym aktorem, jego twarz nie wykazuje żadnej charakterystyki. Mamy trochę scen w miasteczku, większa część filmu rozgrywa się na pustyni. Muzyka nie przypadła mi do gustu, dla mnie lepiej byłoby bez niej. Film z typu, każdy chce zdradzić każdego i można się pogubić kto co chce zrobić. Główny obiekt pożądania to rzecz jasna, złoto. Generalnie film oscyluje w granicach typowego spaghetti. Polecam fanom gatunku i zagorzałym fanom Kinskiego, do których się zaliczam. Polskie napisy dostępne na fanpage na fb: Klaus Kinski - Polskie Wersje Językowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones