PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655158}

Oficer i szpieg

J’accuse
6,9 14 809
ocen
6,9 10 1 14809
6,7 28
ocen krytyków
Oficer i szpieg
powrót do forum filmu Oficer i szpieg

Mała rzecz a cieszy - w scenie przyjęcia dostrzec można wśród statystów samego Romana, z doczepionym wąsem ;)

ocenił(a) film na 7
lew890

Byłam ciekawa czy ktoś poza mną go wypatrzył ;) miłe zaskoczenie :D

ocenił(a) film na 7
maua7maua

W moim otoczeniu większość widzów się ożywiła i szmer poniósł się po sali. Choć w sumie nadal nie wiem czy to nie był tylko podobny statysta.

ocenił(a) film na 6
Treh

Z całą pewnością nie był to podobny statysta, zresztą Morganne, czyli córka Romana też się przewinęła w jednej ze scen.

ocenił(a) film na 9
lew890

o, to ciekawe. a w której?

ocenił(a) film na 6
niedzielanapalmowa

Siedzi przy kawiarnianym stoliku, w który wpada Jean Dujardin

lew890

Nie pamietam sceny, w ktorej JD wpada na stolik.

ocenił(a) film na 6
agfa30

Poprawka: nie wpada, tylko koło tego stolika toczy się przepychanka

ocenił(a) film na 8
niedzielanapalmowa

Morgane gra dziewczynę sprzedającą tytoń/papierosy Picquartowi tuż przed tym, jak na ulicy atakuje go Esterhazy. ------>   https://www.youtube.com/watch?v=pcpl--xSzyQ

ocenił(a) film na 9
lew890

Romek jest w tym wkręcaniu siebie dobry. Stary dobry Polański. Moj ulubiony rezyser.

ocenił(a) film na 8
niedzielanapalmowa

w inie, w którym byłem od razu wszyscy go poznali, a publika była spora.

ocenił(a) film na 7
lew890

taaak, też to wyłapałem :D

lew890

tak, też od razu zauważyłam

big_mac

Wlasnie bylam w kinie na filmie i tez zauwazylam Romka w tlumie na przyjeciu. To byl on, tak?

agfa30

tak, tak :)

big_mac

To schowal sie w tlumie, zeby zony Emanuelle pilnowac! ;)

ocenił(a) film na 7
lew890

Też to dostrzegłem zaraz jak to zobaczyłem.

ocenił(a) film na 6
lew890

Przyznam, że i ja go od razu rozpoznałem. Nawet nie pamiętałem, że on takiej mikrej postury jest.

ocenił(a) film na 7
Salmonella

A pomyśleć, że w Czajnatałn był małym bandytą obijającym innym mordy.

ocenił(a) film na 7
lew890

Polański w wielu filmach pojawia się w takich rólkach, choćby w swoim filmie Rzeź gdzie jest "sąsiadem otwierającym drzwi". W sumie zagrał w ten lub większy sposób w aż 47 filmach, dla porównania wyreżyserował 35.

Podobna sytuacja jest np. z reżyserem M. Night Shyamalan który gra w swoich filmach małe rólki, np w Niezniszczalnym zagrał dilera narkotyków na stadionie, że o Stanie Lee już nie wspomnę.

lew890

A zauważyliście aktora, który grał policjanta w "Allo Allo!"? Tego, co kaleczył język, bo był Brytyjczykiem. Wąsy, kepi - to na pewno był on.

ocenił(a) film na 7
lew890

20 lat wcześniej pomyślałbym, że grał tego grafologa.

lew890

Też zauważyłem i siwe włosy Romana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones