PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701682}
5,5 2 693
oceny
5,5 10 1 2693
Odzyskać dziecko
powrót do forum filmu Odzyskać dziecko

Zastanawiam się, jak to się mogło stać, że w komentarzach na temat filmu nikt jak dotychczas nie zauważył podstawowej wg mnie niedorzeczności. Kiedy para wraz z dzieckiem ucieka przed przestępcami swoim (odebranym porywaczom) samochodem maja przy sobie strzelbę, którą Steven nieco wcześniej odebrał kobiecie z gangu. Sekwencja pościgu trwa dość długo, samochody ścigających ich dwóch bandytów są coraz bliżej, mimo to ani Shannon, ani Steven nie wpadli na to, że najłatwiej powstrzymać pościg po prostu strzelając w tył, w stronę ścigających. Oczywiście, trudno żeby to zrobił kierowca, choć w wielu amerykańskich filmach i takie sceny są częste, ale przecież mógł powiedzieć żonie, żeby strzelała do tyłu w stronę ścigających ich samochodów. To, czy mogłaby trafić, czy nie - to już zupełnie inna kwestia, ale zapomnieć, że ma się strzelbę - to rzadkie, nawet w naiwnych filmach - kuriozum

ocenił(a) film na 4
madlen114

Ja zwróciłem na to uwagę, zapomnieli o niej w stresowej sytuacji ;)

ocenił(a) film na 5
madlen114

Jest jeszcze jeden absurd. W końcu nie wiemy co zarejestrował monitoring w hotelu. A była o tym mowa po porwaniu dziecka.

ocenił(a) film na 5
madlen114

Mnie jedno zastanawia. Skoro Steven (o ile dobrze pamietam), miał zamiar uciec z pieniędzmi, to dlaczego nie powiedział pracownikom banku lub jakoś delikatnie zasugerował ze ma kłopot. Może oni mogliby mu jakoś pomoc. Ogolnie dużo absurdów w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones