PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 791
ocen
7,3 10 1 20791
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności
ocenił(a) film na 7
MacGregor82

gdybym częściej miał sposobność czytania takich komentarzy pod filmami, miałbym mniejszy problem z wyborem filmu jaki chcę obejrzeć. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
MacGregor82

Miałam tak samo, ale dziś obejrzałam i po kilku minutach wiedziałam, że obejrzę do końca:) Polecam.

efsik

Ja obaw nie miałem zupełnie. Aczkolwiek po paru minutach efekt był taki jak powyżej :)

ocenił(a) film na 9
qb487

Film bardzo dołujący, smutny lecz zarazem bardzo ciekawy- wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
wojtas110

Czy on naprawdę jest dołujący? Serio? Ale dlaczego? Bo umarł chłopak, a drugi zniszczył sobie życie? Czy dlatego, że mówił o smutku, a w tych czasach mówi się o nim jak o pogodzie - wymawiając słowo, ale nie zastanawiając się, co ono znaczy. Ten film nie był dołujący. On był uczący ;d

chochciu

film jest piękny, a takie zazwyczaj niosą ze sobą trochę smutku. chociaż uroniłam łezkę, myślę, że warto zobaczyć.

MacGregor82

Wiedziałam, że to będzie dość dobry film. Tak, smutny, i opowiada o smutku, i o rzeczach do których doprowadza, jeśli jest go za dużo. Nie spodziewałam się tylu łez. Na sam koniec. Ale gdy po tych wszystkich smutnych rzeczach zaczął opowiadać o dobru, o Bogu, o promyku nadziei, już nie wytrzymałam... :) polecam.

ocenił(a) film na 8
wstawka

Ja również! Film zdecydowanie wart obejrzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones