PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 791
ocen
7,3 10 1 20791
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

4/10

użytkownik usunięty

Film zdecydowanie poniżej oczekiwań... W 100% zgadzam się z jedną z poniższym wypowiedzi autorki "AleEx", która w pełni ujęła moje słowa [zacytuję]: "Jeżeli miał to być głeboki, skłaniający do refleksji, poruszający film to... nie był! Film o niczym... Czy te pseudo-intelektualne wstawki Lelenda miały skłonić mnie do przemyśleń? Czy może ta straszna mina, którą grał przez cały czas Ryan Gossling? Cała fabuła była tak naciągana, że aż bolało, o czym dobitnie świadczy zakończenie. Tylko aktorstwo warte całej tej "moralnej" (?) sieczki... Strata czasu i tyle :/". Dodawać od siebie już nic nie muszę ;).

To po co zakładasz nowy temat skoro i tak cytujesz kogoś innego i nie masz nic do dodania. Nic dziwnego, że film ci się nie podobał...

a jakie było zakończenie? Nie mogłam obejrzeć do końca więc chętnie się dowiem :)

ocenił(a) film na 8
fibi_3

jeśli to jeszcze aktualne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spojler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spojler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to Allen zabija Lelanda w pierdlu. Pearl spotyka się ze swoją pierwszą dziewczyną na lotnisku. Jak chcesz więcej szczegółów to napisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones