PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 067
ocen
4,3 10 1 3067
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła

Jak byłem mały to się takich bałem i nie wnikałem w absurdy, na dzien dzisiejszy jest to dla mnie
wielkie G

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ESOX666

udławiłbyś się internetowy cwaniaczku :o jakim to trzeba byc pajacem zeby wchodzic na portal gdzie wystawia sie oceny filmów i pisac takie komentarze.. ;o podejrzewam, że masz spore problemy z kontaktami miedzyludzkimi

Cz3slaf

Chyba niechcący trafiłem w czuły punkcik. Jak to mówi przysłowie...uderz w stół a nożyce ... To miał być żarcik, ale jak coś to sorki, życie to życie.

ESOX666

Dlaczego innym błędnie przypisujesz swoje własne problemy?

Cz3slaf

absurdem to jest to że ty sensu i mądrości w slasherah szukasz,te filmy nie sa tworzone do kontemplacji otaczającego cie świata są to filmy typowo do rozrywki żeby przy piwie albo przy fajce z dziewczyna lub z kumplami obejrzeć i się pośmiać i wyluzować do takich filmów trzeba mieć specyficzne podejście a widzę że ty za młody jeszcze jesteś i nie dorosłeś po prostu ale kiedyś ci to minie obiecuje ci:)pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
trollu80

Dokładnie to samo chciałem ziomek napisać,nic dodać nic ująć :D.Pozdro ;).

ocenił(a) film na 3
trollu80

Przedmówca ma rację, to jest wielkie G. - nawet gdy nie oczekujemy nic ambitnego.
To tępy slasher (gore?) pełen absurdalnych sytuacji, gdzie jakość można było poprawić usuwając po prostu te absurdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones