PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 064
oceny
4,3 10 1 3064
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła

Film jest doskonały , uwielbiam takie tematy i tego typu filmy. Doskonała gra aktorów.Chelan Simmons , Danielle Harris , Glenn Jacobs , Kaj-Erik Eriksen. Film oceniam na hot 10 i dodaje do swych ulubionych. Naprawdę Superrrrrrrrr Horror.

sebastiannycz

Ja tam 1 widziałem była bardzo dobra , 2 części jeszcze ciekawe czy to wyjdzie z lektorem w tym roku :)

scorpion6

2 części nie widziałem jeszcze

ocenił(a) film na 1
sebastiannycz

to masz bardzo niskie klimaty chlopczyku...zal mi cie powaznie. Niech zgadne, 10lat i pierwszy raz na necie? Po tych SUperrrrrrrrrrrrrr nie spodziewam sie nikogo doroslego. Dobra, zjazd zanim starzy wroca a pozniej do ksiazek, jak wygladaja horrory.

ocenił(a) film na 10
Mortuum

Tak mam 10 lat i nie zamierzam znikać jak znikniemy to razem zapraszam. I Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Mortuum

Nie fatyguj się, szkoda czasu. Z resztą i tak nie wskurasz, ale zgadzam się, że film i jego klimaty są lipne

ocenił(a) film na 1
sebastiannycz

Rozumiem, ze różne są gusta, ale jak dla mnie ten film to jedno wielkie nieporozumienie....siepanka i nic więcej.

ocenił(a) film na 5
sebastiannycz

Nie jesteś zbyt wymagający.

ocenił(a) film na 10
thorgal75

No jak na 10 lat to nie mam wielu wymagań !!!!!!!!!!! Bo i po co .

sebastiannycz

Gostynin awaits!! @:-)
Lepiej późno niż później @:-(
Tak prewencyjnie.

sebastiannycz

Nagrałam wczoraj jak leciał na pulsie - niestety nie nagrała mi się końcówka. Obejrzałam do momentu gdy Amy z rannym patologiem uciekają przed mordercą... Jeżeli ktoś może to bardzo proszę o informację jak to się skończyło. Pomimo że to raczej kiepski horror, jestem ciekawa zakończenia.

ocenił(a) film na 10
Lilka840

Ściągnij sobie na torentach jeszcze raz ten film podaje link http://torrenty.org

ocenił(a) film na 1
Lilka840

Wszystkich zabił nawet tego ostatniego w brylach.

ocenił(a) film na 1
sebastiannycz

Widzę iż nietrudno trafić w Twoje klimaty. Noc oczyszczania - 10, Blizna - 10, See No Evil - 10. Bez urazy, ale większość filmów jakie oceniasz na 9 czy 10 to niedopracowane pod względem technicznym i mające wiele błędów reżyserskich nieporozumienia. Ponadto w wielu przypadkach musisz naprawdę wykazać się umysłem żeby zrozumieć fabułę, a to nie zwiastuje dobrego filmu. Dobry film, zwłaszcza horror, musi mieć powalający klimat (tutaj mamy kostnice, więc może jakiś klimacik tam jest), napięcie (w tym przypadku zerowe), zaskakujące zwroty akcji (nie wyczaiłem żadnego), dobra aktorska (owej w tym filmie nie było), przemyślana fabuła (niestety nie do końca przemyślane) i CO NAJMNIEJ średnie efekty specjalne (jak na rok premiery można było zrobić o wiele lepsze). Moim zdaniem te warunki spełnione czynią świetny horror. Rozumiem, slashery są super, sam uwielbiam, ale ten jest jakimś ... może lepiej powstrzymam się od komenta. Skoro Twoim zdaniem taki świetny - czekam na argumenty!

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

taki już jestem i koniec. to bie czy innym ma prawo się nie podobać ,oceniać mniej niż ja, Masz prawo . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
sebastiannycz

Ok, rozumiem, że są gusta i że ci się podobało, ale popatrz na film nie tylko pod względem fajności i odczuć jakie na tobie wywołał tylko również na techniczną stronę filmu, a pod tym względem to ten film leży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones