PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844550}

Oczy Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye
6,3 6 252
oceny
6,3 10 1 6252
5,5 27
ocen krytyków
Oczy Tammy Faye
powrót do forum filmu Oczy Tammy Faye

...bo daje z siebie wszystko, pomimo pięciocentrymetrowej warstwy tapety, którą niesie na sobie razem z cał filmem.

Pierwszym co przychodzi mi do głowy po obejrzeniu tego filmu, to Gierek. Ten nieszczęsny film/szkolne przedstawienie skrzyżowane z Twoja twarz brzmi znajomo. Tylko tu mamy to za hollywoodzkie pieniądze i z hollywoodzkim rozmachem.

Nie wiem, co autor miał na myśli. Trudno mi powiedzieć, czy chciał nam pokazać Tammy Faye czy z niej zadrwić. Mieliśmy ją kochać czy z niej szydzić? Nie ma we mnie po tym filmie miłości ani rozbawienia, jest odraza. Tammy Faye i całe jej otoczenie to banda odrażających hipokrytów. Ale reżyser zdaje się stawać po ich stronie.

Czy hipokrytyczna aferzystka z lat 70. to rzeczywiście materiał na dwugodzinny film? Czy "polską odpowiedzią" będzie film o seksaferce w Ordo Iuris?

Niby Andrew Garfield wypada tu dobrze, ale chyba lepiej obejrzeć Tick Tick Boom i Spidermana.

Olga_Dubracka

według mnie ta postać nie była godna uwagi by robić o niej film,bo sama zaniedbywała dzieci,zdradzała męża i na co jej ślepa wiara w duchy których nie ma i każdy jest kowalem włąsnego losu a nie że coś na górze decyduje jak ma wyglądać nasze życie a ciemny naród wierzy bo w coś wierzyć musi i nikt nie potrafi tak manipulować owieczkami jak tvp pis i trwam bo to najgorsze stacje telewizyjne jakie powstały a teraz kobiety są mądrzejsze nie robią wszystkiego co każde mąż,nie są tylko po to by mu usłusgiwać i rodzić bachory,bo skoro bóg tak kocha wszystkich to czego tępi i dyskryminuje się osoby homi i lgbt+?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones