PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 737
ocen
6,4 10 1 41737
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

No... Nie. Film nie sprawdza się jako horror, bo nie straszy (choć miejscami próbuje). Film nie sprawdza się jako thriller, bo zwroty akcji są przewidywalne, a zasada decorum tak pogwałcona, że można się solidnie uśmiać. Film sprawdza się tylko jako lukrowany dramat o miłości z zakończeniem, za które powinno się dożywotnio skazywać na kamieniołomy. Bo kiedy nie ma już nic do powiedzenia, to trzeba zrobić coś jak Lars von Trier, tylko oczywiście bardziej nieudolnie. Absurdy jeszcze bym zniósł, bo to "tylko" kino rozrywkowe, nawet dłużyzny nie rozkładają Oczu Julii na łopatki, ale kiedy widzę te ostatnie piętnaście minut, to moje poczucie zażenowania i dobrego gustu każe powiedzieć NIE. NIE dla tej kolorowanej szmiry, która próbuje przemycać przesłanie jakie to oczy są ważne, i jaki to kosmos się w nich kryje, i co to znaczy miłość, i ach ech.

Jest mi niezmiernie smutno. Początkowo miałem nadzieję na dobry film. I dalej, tym gorzej. I prawie do końca zachowałem nadzieję, że może jakiś... klimat się ostanie? No cóż, najwyraźniej Hiszpanie umieją kręcić dobre thrillery (względnie horrory) - ale dwa na dekadę. Do tej czołowej dwójki dziesięciolecia Oczy Julii na pewno się nie zaliczają.

kolego slaby horror to nie thlirer ani dramat tylko slaby albo bardzo slaby horror

Dokładnie - dwa na dekadę i to przy korzystnych wiatrach. Reszta wypowiedzi również świetna, propsuję! :)

Początek zapowiadał się nieźle i do któregoś momentu film nawet wciągał. Miałam nadzieję, że ten poziom utrzyma się do końca. Ale potem dobiły mnie sceny, w których bohaterka zachowuje się jak standardowa, niemądra protagonistka z horrorów, do tego kiczowate sentymentalne zakończenie i kilka bezsensów. Ogólnie wyszło słabo, rozczarowałam się.

ocenił(a) film na 4
shizonek

dokładnie, zapowiadało się lepiej, od momentu pójścia po kasetę zaczęło być dziwnie i z czasem coraz mniej logicznie...

ocenił(a) film na 4

Poproszę tytuły tych dwóch ostatniej dekady

użytkownik usunięty
malgosia28

[REC], potem długo, długo nic i Delikatna. Oba nieszablonowe, głębokie, świetnie nakręcone, a przy tym naprawdę niepokojące.

ocenił(a) film na 4

Dziękuję

Buahahahhahah no to żeś popłynął.

ocenił(a) film na 7

Jak dla Ciebie zwroty akcji są przewidywalne to biore cie na proroka hehe. a propos to musisz być bogaty z toto lotka hehe

ocenił(a) film na 3

W pełni podzielam zdanie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones