PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035887}

Ocean czasu

Zee van Tijd
7,0 750
ocen
7,0 10 1 750
Ocean czasu
powrót do forum filmu Ocean czasu

Nie mam dzieci jednak ten film mnie tak poruszył i wzruszył, że radziłabym może go nie oglądać rodzicom. Główni bohaterowie tracą syna chyba w najgorszy z możliwych sposobów. Możemy się tylko domyślać co przerażającego się stało z 5 letnim chłopcem. Może się utopił w oceanie, może potknął i wypadł i uderzył, może go zaatakowały orki...przerażające ale w tym filmie chyba najgorszy jest ból straty i czas, który choć mija tak naprawdę nie jest sprzymierzeńcem. Naprawdę uważam, że film doskonale ukazał taką stratę i ból ludzi, którzy nigdy nie zapomnieli o swoim dziecku. Jakie to musi być straszne. Nie do wyobrażenia nawet bezdzietnej i szczęśliwej osobie jak ja. Maksymalnie współczułam przez cały film. Ten film nie jest dobrym pomysłem na wieczór z miejskim nastrojem, bo gwarantuje, że będzie gorszy. Aby jednak wykrzesać odrobinę dobra z tej historii, a mniemam że prawdziwej co na koniec jest też wyjaśnione ( chłopczyk Michael) to to, że choć czas nigdy nie zagoi ran, to nawet po tak najgorszej stracie dla człowieka jaką jest śmierć dziecka można żyć dalej bo zawsze w sumie chce się żyć....ajjjj słuchajcie znów beczę. Bardzo rzadko płaczę. To nie tak miał wyglądać sobotni wieczór.

ocenił(a) film na 8
talala18

Jestem w wieku tych"starszych"Lukasa i Johanny,mam dwójkę dorosłych dzieci a mimo to film zrobił na mnie ogromne wrażenie.Film bez taniego sentymentalizmu w tzw."holyłódzkim"stylu,trafiłem nań przypadkiem ale nie żałuję, już dawno nie widziałem tak dobrego dramatu.

ocenił(a) film na 8
chimeryk

ja również ...trochę myślałam o tym filmie po seansie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones