PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8263}
7,6 232 218
ocen
7,6 10 1 232218
7,2 30
ocen krytyków
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
powrót do forum filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra

Aktorzy doborowi, budżet spory, a jednak film nie wciąga, nie jest w stanie zainteresować. Plan napadu naiwny, niedopracowany i nierealny. Ocean's nawet godzien nie jest lizać stóp polskiemu Vabankowi. Kolejne dwie części Ocean's sobie odpuszczę.

ocenił(a) film na 9
Pseudoautochton

Może powodem twojego niskiego zdania o tym filmie jest to że nie zrobiłeś tego co w tym filmie trzeba zrobić? Trzeba cały czas śledzić.. w tym wypadku film jest świetny.. ;p

CoTyWieszOZabijaniu

a co robiłem podczas projekcji? ;) oczywiście że "śledziłem"

ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

Świetny film, po prostu nie przypadł ci do gustu.Wg. mnie to vabank był nierealny i niedopracowany, ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 6
CoTyWieszOZabijaniu

Haha koleś, rozbrajasz mnie z tym śledzeniem. Bo mówisz jakby to był jakiś niezwykle trudny w odbierze, psychologiczny thriller, a to jest zwykłe kiepskie amerykańskie kino "akcji". Nic tu nie trzeba śledzić. Oczywiście oglądałem film od początku do końca, jak każdy, ale choćbym usnął na 10 minut to i tak wiedziałbym o co chodzi.

Co do tematu to popieram, jednak uważam, że ocena 1/10 to lekka przesada bo film aż takim gniotem nie jest. Widać nie potrafisz racjonalnie oceniać. Zresztą widać po Twoim profilu. Przeważają oceny 1 albo 10, tak jakby innych nie było ^^

lostek815

no masz rację, zmieniłem na 3/10

Pseudoautochton

Może faktycznie ten napad trochę naciągany aczkolwiek film z chęcią obejrzałem i podobał mi się :)

ocenił(a) film na 8
mmaakkss

Dokładnie, nie jest "nie do oglądnięcia"! ;)

ocenił(a) film na 10
Pseudoautochton

Ocean's Eleven i 12 sa fajne ale 13 jest juz do kitu

ocenił(a) film na 9
Pseudoautochton

Mnie tam się film podobał. Dostałam to, czego oczekiwałam, czyli dawkę śmiechu i dobre aktorstwo. Nota bene to właśnie nierealność planu była głównym czynnikiem śmiechogennym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones