PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8263}
7,6 232 218
ocen
7,6 10 1 232218
7,2 30
ocen krytyków
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
powrót do forum filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra

Świetny film.

użytkownik usunięty

Oglądam raz do roku. Nie wiem czy mi się kiedyś znudzi. Oczywiście są tacy, którzy krytykują
całą trylogię. To jest kwestia gustu. Mnie bardzo przypadł i dałem 9/10. Za kolejne dwie
części, troszkę już w moim mniemaniu gorsze, dałem ósemki :)

Pozdrawiam i zachęcam do obejrzenia tym, którzy się zastanawiają.

ocenił(a) film na 8

Film faktycznie jest bardzo dobry wiele znanych twarzy nawet przy stole tych gwiazd z którymi jest pitt jest aktorka z serialu czarodziejki,ale dobra podsumujmy np. ja wolałbym w roli Tess nie Julia Roberts a Sandrę Bullock w roli granej przez Matt Damona nie wiem czy nie lepiej sprawdziłby się Mark Wahlberg który był brany pod uwagę ale coś się nie powiodło, następnie gdyby trzeba było ten film oceniać tylko pod względem gatunku (Komedia kryminalna) do dałbym niską ocenę słaby humor,ale ten film ma to w sobie że chodź na początku jest taki se to później akcja sprawia że oglądasz film z zaciekawieniem do końca dlatego też dałem wysoko ocenę czyli 8/10 chodź nie wiem czy ten film jest lepszy od oryginału z 1960 roku którego nie oglądałem.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

zgadzam się. Świetny pomysł w ogóle - scenariusz świetnie zapętlony, super obsada. 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones