PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673404}

Obrońcy skarbów

The Monuments Men
5,6 31 654
oceny
5,6 10 1 31654
5,2 12
ocen krytyków
Obrońcy skarbów
powrót do forum filmu Obrońcy skarbów

Nie do końca rozumiem tylu złych komentarzy o tym filmie. Sam film nie jest jakiś wybitny, ale też sama historia bardziej dokumentalna więc robienie z niego filmu akcji było by chyba
trochę na siłę – akurat dzień wcześniej oglądałem Pompeje i tam właśnie widać jak akcja przyćmiewa historie ;) Na pewno można się zgodzić, że czasami były momenty, że w czasie
jakiegoś dialogu miałem wrażenie, że oglądający Amerykanin wciąga flagę na maszt ale oni po prostu tak mają – to tak jak po naszych filmach albo można mieć doła patetycznego
albo zastanawiać się jak można było zmarnować taką historię dla bubla z gwiazdkami serialowymi :) Jeśli chodzi o zarzuty co do złodziejstwa to na pewno dzielni amerykanie nie
działali jak Robin Hood ale jednak dla wszystkich narzekaczy trzeba przyznać, że jednak pomogli uratować nasze dupska i jakoś Mona Lisa wisi w Luwrze a to co zabrali to są niestety
łupy wojenne – takie jest życie i tak było od zawsze a to co oddali to się tym chwalą bo mają za co. Sam film przyjemny, obsada zacna, technicznie bardzo fajnie zrobiony i odtworzony,
więc jak ktoś nie ma uprzedzeń politycznych to przyjemny film na niedziele.

dnf

W pełni popieram Twoją wypowiedź. Z filmu bije amerykańskie kino ale oni juz tak mają. Dla mnie 8/10. A co do łupów - a co robili ruscy - rozgrabili, rozkradli i do dziś nic nie oddali. Jeśli amerykanów nazywa się złodziejami to co powiedzieć o ruskich?

ocenił(a) film na 7
dnf

O właśnie

ocenił(a) film na 7
dnf

Również 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones