PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835486}

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Promising Young Woman
7,6 71 107
ocen
7,6 10 1 71107
7,9 51
ocen krytyków
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
powrót do forum filmu Obiecująca. Młoda. Kobieta.
ocenił(a) film na 7
dawid33_76

Trzeba było obejrzeć do końca

ocenił(a) film na 8
dawid33_76

Gdzie można obejrzeć ten film?

dawid33_76

Czyżby w bojlerze zaczęła się gotować myśl, że kobiety to nie są lalki gotowe w każdej chwili do użycia?

ocenił(a) film na 10
monikaad

Brawo !!!!

ocenił(a) film na 10
monikaad

Mhm. Też tak sądzę. Trybiki zaczęły pracować i nie spodobał się wniosek do którego doszły.

ocenił(a) film na 8
dawid33_76

Więc trzeba było obejrzeć do końca, może wtedy byś wiedział skąd te wysokie noty. Jak dla mnie film roku. Proponuję podejść do niego raz jeszcze.

ocenił(a) film na 10
dawid33_76

boo hoo. Zobaczyłeś siebie w "miłych facetach", którzy ją zabierali do domu? Tak mi przykro.

użytkownik usunięty
dawid33_76

W sumie też nie wiem skąd średnia 7,8. Co prawda obejrzałam do końca,ale nie zachwycił mnie. Widzę,że jestem w mniejszości na tym forum. Cóż,podobno o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 5
dawid33_76

Te wysokie noty zapewne ze względu na nietypowe dla tego typu filmów zakończenie. O ile prawie cały film jest przewidywalny o tyle zakończenia (bazując na schemacie innych, podobnych produkcji) przewidzieć nie można. Chociaż wynika ono z logiki całej akcji i tendencji autodestrukcyjnych głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 8
dawid33_76

obejrzyj do końca to sie dowiesz

dawid33_76

baby sie spuszcaja stad te oceny

dawid33_76

Po prostu jesteś za głupi na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones