PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835486}

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Promising Young Woman
7,6 71 109
ocen
7,6 10 1 71109
7,9 51
ocen krytyków
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
powrót do forum filmu Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Napiszę krótko – film jest rewelacyjny, a scena z Cassandrą (Carey Mulligan) idącą na wieczór kawalerski przy akompaniamencie utworu "Toxic" Britney Spears w wersji akustycznej "wbiła mnie w fotel", jest niesamowita.
PS strasznie rozbawił mnie komentarz "ojca dwóch dziewczynek" oburzonego, w swoim korwinistycznym mniemaniu, tym, że film przedstawia mężczyzn w złym świetle – piszę to jako mężczyzna.
To tylko film, gdybym miał się brandzlować tym (jak w/w wymieniony "ojciec"), że jakaś twórczość, którą oglądam z własnej nieprzymuszonej woli, jest niezgodna z moimi przekonaniami/poglądami, to zapewne dawno wylądował w Tworkach, lub jakiejś innej, tego typu, placówce.

grabarz666

Twoim zadaniem można zgwałcić prostytutkę??

ocenił(a) film na 10
Niobe_FW

Jeśli zadajesz tego typu pytania, to współczuję twojej matce...

grabarz666

Ja się tylko kulturalnie pytam Damienie. Był w naszym kraju jeden taki co twierdził że się nie da i zginął w dosyć podejrzanych okolicznościach. Boję się że Ciebie też może spotkać los podobny do Andrzeja L. jeżeli uważasz że się nie da.

grabarz666

Jesteś porządnym Polakiem czy też może zaliczasz się do grona wyborców Nowej Lewicy??

ocenił(a) film na 10
Niobe_FW

Jesteś entuzjastą JKM/G. Brauna/Wojciecha Olszańskiego vel. Jaszczur czy też może zaliczasz się zdrowych psychicznie, który nie widzą wszędzie spisku LGBT-masońsko-żydowsko-lewackiego?

grabarz666

No wiesz wielu żydowskich polityków ma poglądy niechętne LGBT, poza tym na izraelskiej scenie politycznej nie ma tylko i wyłącznie partii o profilu lewicowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones