PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 79 269
ocen
5,7 10 1 79269
4,8 33
oceny krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Zastanawiam się i doszłam do wniosku że są minusy:
- jak facet z ekipy specjalnej astronautów (pewnie po szkoleniach) będąc na obcej planecie mógł nadepnąć na podejrzanie wyglądający twór na ziemii, poruszając się jak słoń w składzie porcelany, po jaką cholerę palił tam papierosa będąc za potrzebą
- jak reszta ekipy widząc iż ich koledzy są zakażeni mogła zlać temat i nie poddawać ich kwarantannie w jakiś zorganizowany sposób skoro byli na obcej planecie
- jak tamta tępa blondyna mogła po tym jak sama została oblana krwią z ust kolegi oskarżyć koleżankę o to że wytwarza niebezpieczeństwo i nie udzielić jej adekwatnej pomocy w adekwatnym momencie (jakby po wcześniej podjętych przez nią działaniach nie groziło im niebezpieczeństwo i ona była mniejszym zagrożeniem niż jej koleżanka)
- po co ta druga kobieta chciała objąć kolegę i okazywać w tym momencie współczucie skoro widziała że jest zakażony blady, pluje krwią i zagraża jej życiu
- najważniejsze- dlaczego te tępe krwiożercze ufoki, które nie dostarczały nic oprócz siekaniny zdominowały część drugą skoro tamci humanoidalni obcy tworzyliby lepszy klimat a tak po prostu zostali poddani czystce, przez to czuję cholerny niedosyt bo fabuła z nimi w części wcześniejszej nie została wystarczająco rozwinięta i czekałam na kontynuację, może jakieś filozoficzne dialogi

ocenił(a) film na 6
katja_18

- aaaa i aktorka obsadzona do roli Daniels twarzowo nie pasuje do tej roli, może do dramatów, romansów, gdzie by grała strapione kobiety prowadzące zwyczajne życie
- małżeństwo w ekipie wyprawy kosmicznej słabe to było, nie powinno mieć coś takiego miejsca, mogłoby dojść do konfliktu roli

ocenił(a) film na 8
katja_18

Oj czepiasz sie......Dla mnie to tylko ostatnie pół godziny było tragiczne a pierwsze pół godziny było mega nudne....Ot film zrobiony na odwal sie przez wypalonego reżysera jakim jest SCoot.

Do głównej aktorki zgodze sie nie miała ani krzty charyzmy a seksowna też nie była...Już lepiej jakby wzieli Angeline Jolie :).
Moja ocena zawyżona troche bo cały film to taki troche chlew a może raczej koryto...

ocenił(a) film na 6
twokill

hih coś w tym jest chayzmatyczna to ona nie była ani gniewu ani strachu nie było po niej konkretnie widać, mało ekspresyjna

ocenił(a) film na 8
katja_18

To w duzej mierze przez to aktorke właśnie taka klapa w pewnym sensie...W Prometeuszu były extra dziołchy jak Rapace i Theron kiedys Weaver a to to jakaś pospolita wieśniaczka....widać taki dobór głównej bochaterki to w sumie najważniejsza sprawa... Fassbender nadrabiał to wszystko bo inaczej tragedia by była KOMPLETNA!

ocenił(a) film na 6
twokill

prawda (: psychopatyczny android jedynie napędzał ten film

ocenił(a) film na 8
katja_18

Czy on znowu taki psychopatyczny może sie po prostu mu jakiś bezpiecznik przepalił albo trzeba jakąś śrubke dokręcić.

ocenił(a) film na 6
twokill

taki żarcik na sadola (:

ocenił(a) film na 8
katja_18

Czy Ci chodzi o Sado maso?:D

ocenił(a) film na 6
twokill

chyba masło heh

ocenił(a) film na 8
katja_18

Masło teraz drożeje z dnia na dzień...Ja lubie masło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones