PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 99 853
oceny
7,0 10 1 99853
5,6 15
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

Smutek.

ocenił(a) film na 8

Dlaczego Ripley zabiła tego zmutowanego obcego pod koniec. Nie mogła go wychować jak każego
normalnego dziecka, z tą różnicą, że oduczała by go zabijania itp. W końcu by się nauczył, głupi nie
był. Zgotowała mu najokrutniejszą śmierć jaką mogę sobie wyobrazić, żaden slasher nie jest w
stanie wzbudzić takich emocji.

użytkownik usunięty
Heklo

Co ty piszesz ?
Dobrze że go zabiła ...

ocenił(a) film na 8

Dla mnie nie, myślę że dałaby radę go wychować. Po prostu smutno mi było na widok tak okrutnej śmierci, miał do tego takie słodkie oczka i pomrukiwał.

użytkownik usunięty
Heklo

Jestes dziwna ....
Wez

ocenił(a) film na 8

Nie dziwna tylko dziwny, po prostu emocjonalnie podchodzę do życia.

użytkownik usunięty
Heklo

Jeśli chodzi o tę scenę z obcym to grubo przesadasz .
Idz do szkoły , też zaraz ide .

ocenił(a) film na 8

Już skończyłem, aktualnie szukam pracy i jakichś castingów do teatru.

użytkownik usunięty
Heklo

Powodzenia

Heklo

:D

ocenił(a) film na 9
Heklo

Zgadzam się z tobą. Jak oglądałam ten film pierwszy raz to się zastanawiałam czy dałaby rade go wychować. A co do śmierci, to świetnie to ująłeś, że była to najokrutniejsza śmierć, było mi do strasznie żal, i dalej jest (słodki był, a ja też zawsze emocjonalnie do tego podchodzę)

użytkownik usunięty
Heklo

Miałem już zakładać nowy temat żeby to samo napisać, jednak okazuje się, że nie jestem odosobniony.

Maluch był bardzo śliczny, grzeczny i mądry. Jak się tylko zorientował, że trzeba pomóc Winonie zamknąć luk statku, od razu jej łapką pomógł. Wprawdzie miał potem chwilę słabości i chciał urywać jej łeb, ale na delikatne mamine napomnienie od razu przestał chcieć. Po prostu spragnione miłości i zabawy dziecko, o ufnym, głębokim spojrzeniu.

I taki finał ?! Co za dranie...

Heklo

trochę przesadzasz, choć racja, to było smutne... Ripley raczej nie dałaby rady go wychować bo jednak był potworem mimo tego że posiadał wiele cech ludzkich np. oczy człowieka, nawet organy miał ludzkie, kiedy umierał było widać, nawet czaszkę.) miał instynkt obcego i zabiłałby, jedynie mogłaby odizolować go

ocenił(a) film na 9
Heklo

Zgadzam się z Tobą mi zawsze na końcu filmu robi się smutno :(

horrorlady

On zginął bo ludzie z jego dna natychmiast odtworzyliby obcych. Pomimo cech człowieka był też potworem więc wychowanie go to ryzykowanie życiem.

ChubakaCieLubi

Gdyby chodziło o dna to Ellen też musiałaby zginąć (znowu), do sklonowania jej użyli dna obcego, które się w niej zachowało.

Mi_ikani

Ellen nie rzuca się w oczy ze swoim dna obcego, mogłaby udawać że jej to nie dotyczy.

Heklo

Wiem, że stary komentarz. No niestety bycie empatycznym człowiekiem idzie w parze z cierpieniem. Też za każdym razem mi się ciężko na to patrzy.. W ogóle potrafię wejść w jego skórę, a przecież ten obcy nawet nie istnieje xD i jeszcze współczucie się włącza. Empatia i współczucie to już zabójcze combo.

ocenił(a) film na 8
xevik2k

Zabójcze pewnie niestety tylko dla nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones