PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 99 971
ocen
7,0 10 1 99971
5,6 15
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

Idiotyzm totalny

ocenił(a) film na 10

Idiotyzm totalny. Najpierw ewakuujące się kapsuły z żołnierzami wylatujące wprost w przestrzeń bez zabezpieczenia przed dehermetyzacjom stacji kosmicznej podczas ewakuacji na początku filmu. Po drugie w 1 godzinie 29 minucie przeskok Elen Ripley nad wylotem w prost w przestrzeń kosmiczną gdzie był zacumowany statek kosmiczny Betty. No i ta sexy scena w 1 godzinie 23 minucie z "braniem od tyłu". Tfu!!!

ocenił(a) film na 10
Loki_Jotunheim

Jakby ktoś był mało kumaty o co mi chodzi to w Alien (1979) Ridleya Scotta, pomysł na pokonanie Obcego było wyrzucenie go w próżnię tak jak ciało martwego Kaina z którego wyległ pierwszy Obcy. A w Aliens (1986) u Camerona wachadłowiec był zamykany w jednej śluzie, śluza się zamykała i dopiero później ta druga się otwierała.

ocenił(a) film na 6
Loki_Jotunheim

Chryste ale ty jesteś głupi :)

ocenił(a) film na 10
Danio31b

Jesteś "gópi"! Jesteś "gópi"! Jesteś "gópi"! Jesteś "gópi"! Jesteś "gópi"! Jesteś "gópi"!


Tylko na tyle cię stać matole, fanie lalusia w muszce co się przebiera za kota i goni psychopatów przebierańców po nocach? I kto tutaj jest głupi.

ocenił(a) film na 6
Loki_Jotunheim

"I kto tutaj jest głupi"

Ty :)

ocenił(a) film na 10
Danio31b

No zdecydowanie Ty.

ocenił(a) film na 7
Loki_Jotunheim

Zgoda ta część cechuje się chaotyczną i momentami absurdalną fabułą. Jednak nie przekreślałbym tak zupełnie tej odsłony. Są tutaj świetne efekty specjalne i dobre zdjęcia. Ratują one ten film. Według mnie jest to jednak najsłabsza część tej sagi.

ocenił(a) film na 5
Loki_Jotunheim

W mordę byś nie chciał?

ocenił(a) film na 6
rafalab777

Kurde na troll się ludzie nabierają, a nie ma komu odpowiedzieć na moje pytania x<

ocenił(a) film na 5
Qbn

Ja wiem, że to troll, dlatego chętnie dałbym mu w mordę. Niestety to również tchórz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Loki_Jotunheim

SMARKACZ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones