PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 99 881
ocen
7,0 10 1 99881
5,6 15
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

w którym bardziej od bohaterów żal mi obcego, słabo.

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

Jakiś Ty wrażliwy na los zwierząt :>

Cartmenez

Żebyś wiedział ; ).

ocenił(a) film na 4
Cartmenez

Ja 4 nie widziałem, ale na 1 się prawie popłakałem- stworzonko chce się tylko rozmnożyć, albo jak inny potworek po prostu coś zjeść, a oni mu z pistoletami w mordę wyjeżdżają?
Ten film pokazuje nam jak "Łowca androidów" jak człowiek(tam może jednak android? ;D) może być okrutny.
W 2 części obcy żyją sobie spokojnie na swojej planecie- w swoim domu, a tu jakiś debil z rodzinką naskakuje na ich terytorium to oczywiście, że albo go zabiją, albo wpuszczą zarodek obcego. One tylko się bronią.
Tak samo okrutna Ripley- rasistka obcych. To, że jeden wybił jej załogę nie znaczy, że wszystkie istoty z gatunku są złe, a ta na nie z atomówką naskakuje? Zabiła wszystkie dzieci matki obcych, a ta biedna istota ine miała jak wtedy chronić swoich dzieci! Wyobrażacie to sobie? A Ripley jeszcze jakby zdziwiona, że ta ją goni.
Co miała zrobić matka, której ktoś wybił rodzinę? Albo osiąść w żałobę, albo się mścić. To zwierzę(kosmita) było waleczne aż do końca i umarło za swoje racje. Dlatego ten film był kiedyś od 18 lat. Bo jest okrutny. W stosunku do obcych rzecz jasna.

użytkownik usunięty
napruto

:) to 4 lepiej nie oglądaj . Tam to dopiero ciemiężą te biedne alieny. Samo zabijanie ich już ludziom nie wystarcza. Oni sobie na nich urządzają, wątpliwe etycznie, eksperymenty genetyczne! :)

ocenił(a) film na 7
napruto

Popieram, od 2 do 4 co raz bardziej żal obcych a mniej ludzi. W 4 bylo to zamierzone, wcześniej nie ;-)

Lecho1523

Najsłabszy z czterech Obcych.

użytkownik usunięty
grzegorz_cholewa

trójka była słabsza

Trójka miała lepszy klimat i scenariusz.

Lecho1523

jesli zal ci obcego to moze ogladnij sobie fanowska wersje filmu: alien-ate, ze tak sie wyraze - kopara ci opadnie ;)

ocenił(a) film na 9
theprodiger

Gdzie można to obejrzeć alien-ate ?

horrorlady

https://vimeo.com/228411836

theprodiger

Ja bym tego filmu nie nazwał horrorem ot triller sf się nam zrobił .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones