PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8226}

Numer stulecia

Lucky Numbers
5,6 2 807
ocen
5,6 10 1 2807
Numer stulecia
powrót do forum filmu Numer stulecia

Ale średnia :D

ocenił(a) film na 8

Nigdy nie ogarnę, czym ludzie się kieruję na FW gdy oceniają film. Po zobaczeniu średniej pomyślałem że to jakiś gniot. Miałem sobie darować oglądanie, ale jednak postanowiłem sprawdzić co to. I co? Film okazał całkiem fajny. Niby wszystko już było, ale zostało to przedstawione w bardzo zgrabny sposób. Największą zaletą jest obsada. Obowiązkowa pozycja dla fanów Eda. Dodatkowy plusem filmu jest Tim Roth oraz Pullman jako debilny policjant. W swojej kategorii 8/10. może troszkę naciągane, ale zasługuje.

ocenił(a) film na 7
Rezun

Przeczytaj sobie najpierw ktore numerki odpowiadaja jakiej ocenie a zobaczylbys wyraznie ze film dostal 6 czyli odpowiednik tego to slowo "niezly" bo ten film byl niezly

ocenił(a) film na 7
monaker

A jeżeli czekasz powiedzmy na ekranizację Harry'ego Pottera i chciałbyś wspaniały film, istne arcydzieło (10/10) okazuje się jednak, że film jest bardzo dobry, ale mimo wszystko nie spełnił Twoich oczekiwań to co, masz dać 4/10(nazywane tutaj "poniżej oczekiwań") mimo że film jest bardzo dobry? Opisy tych ocen są umowne, to chyba oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones