PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712896}

Nowy początek

Arrival
7,3 189 919
ocen
7,3 10 1 189919
6,8 44
oceny krytyków
Nowy początek
powrót do forum filmu Nowy początek

Już czekam na premierę z niecierpliwością. Sądząc po poprzednich filmach to może być dynamit.

ocenił(a) film na 8
Ksiadz_Pistolet

Oby tego nie spieprzyli,czekam na ten film.

ocenił(a) film na 7
Ksiadz_Pistolet

Kiedy premiera? Wiadomo coś?

użytkownik usunięty
tomeczekxxx_fw

Listopad prawdopodobnie.

ocenił(a) film na 8

Ale listopad na świecie czy w Polsce? Mam nadzieję, że w naszych kinach będzie ten film wyświetlany. Interesująca pozycja.

użytkownik usunięty
khazad7_2

W Polsce i na świecie. 11 listopada premiera, dystrybutorem jest UIP.

ocenił(a) film na 8

Dzięki za informacje! :)

ocenił(a) film na 9
tomeczekxxx_fw

Na pewno pierwszy pokaz odbędzie się na Festiwalu w Wenecji!!! To już od kilku dni potwierdzone info i pewnie stamtąd przyjdą pierwsze recenzje i się okaże kiedy dokładnie będzie premiera... choć pewnie październik/listopad

ocenił(a) film na 8
Ksiadz_Pistolet

Czekalem na ten film, ale obsada mnie bardzo rozczarowala. Prawie wszyscy ktorych nie trawie. Chociaz czasami zdarza sie, ze jest film ktory zmienia postrzeganie danego aktora i moze to bedzie ten film? Miejmy nadzieje, ze tak bedzie.

ocenił(a) film na 7
Ksiadz_Pistolet

Wszystko fajnie, gatunek, obsada, przyzwoity budżet, tylko jakim cudem reżyser pokroju Villeneuva bierze się za scenariusz jakiegoś miernoty od chałtur w stylu "Oszukać przeznaczenie 5"?

ocenił(a) film na 3
dany_s

Może dlatego, że jest to adaptacja niebanalnego opowiadania Teda Chianga.

Ksiadz_Pistolet

Jakiego opowiadania? Jest dostępne w Polsce?

ocenił(a) film na 3
wilczekstepowy

W Polsce swego czasu wydal to Solaris.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/26217/historia-twojego-zycia

Opowiadanie "Historia twojego życia" w zbiorze pod tym samym tytułem.

Ksiadz_Pistolet

Dziękuję za cynk!

Ksiadz_Pistolet

Recenzje miażdżąco pozytywne. Wybitny film się szykuje do obejrzenia w listopadzie.

użytkownik usunięty
Ksiadz_Pistolet

Film może będzie i dobry ale ta obsada. Ile można w kółko patrzeć na te same gęby? Lois Lane ma z Hawkeye bliskie spotkanie trzeciego stopnia.

Ksiadz_Pistolet


Powiem tak ,producent zauwarzył że oglądalność zwiastunu spada i zaczą przy nim majstrować.Oglądałem go w odstępie tygodnia tylko dwa razy i już zauważyłem dwa cięcia.Dla podniesienia napięcia akcji.A tak na marginesie to scenariusz jest tak obryty że szkoda gadać.Przybywają OBCY teren zabezpiecza wojsko,które znajduje naukowca od języków OBCYCH bo wojsko nie daje rady,no i są problemy...bla,bla,bla .Jak masz 11,12 lat bedziesz zachwycony...

ocenił(a) film na 8
endikyms

Więc nie ma obaw Tobie to przypasi.

PLFallenAngel

A Ciebie czym zainteresował ten przerabiany zwiastun,tak z ciekawości pytam.

ocenił(a) film na 8
endikyms

Zwiastun zwiastunem,a film filmem, nigdy tym się nie sugerowałem i nie będę.Cóż moim skromnym zdaniem ten obraz będzie dedykowany ludziom poważnym, a nie dzieciarni.
Pozdrawiam.

Ksiadz_Pistolet


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 8
kotbury

Nie udowodniono, że to powiedział pisarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones