PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712896}

Nowy początek

Arrival
7,3 190 144
oceny
7,3 10 1 190144
6,8 45
ocen krytyków
Nowy początek
powrót do forum filmu Nowy początek

JPRDL......

ocenił(a) film na 4

Po pijaku to jest gorsze niż wytrzeźwiałka .......:/ :( jestem zdegustowany

ocenił(a) film na 10
ROBERTHUNT

No tak, skoro jest się albo narąbanym alo na kacu to cięzko zrozumieć cokolwiek ponad kreskówkę z kaczorem Donaldem.

ocenił(a) film na 4
sphinx_j

Masz racje , dlatego aby zachować obiektywizm obejrzałem jeszcze raz ( na trzeźwo ) i wiesz co ? - ten film wciąż jest słaby, niski budżet nie przeszkadza ale też nie usprawiedliwia mizernej sztampowej fabuły czyt : dobrzy Amerykanie i zła reszta świata która by tylko strzelała do obcych, cała fabuła opiera na próbie "dogadania" się głównej bohaterki z przybyszami a kiedy już to następuje otrzymuje ona dar przewidywania przyszłości , nie wiadomo jednak po co na co , gdyż film się kończy , brak sensownej puenty ani nawet miejsca na jakiekolwiek refleksje , zauważyłem na tym forum częste porównania do filmu "contact" albo "sphere" , moim zdaniem jest to profanacja tych dwóch jakże wybitnych dzieł , gdyż "arrival" niema kompletnie nic do zaoferowania poza wiejącą z ekranu nudą.

ocenił(a) film na 8
ROBERTHUNT

Jacy dobrzy Amerykanie? Przecież oni też zaatakowali (niby sami żołnierze bez rozkazu, ale jednak) i w dodatku zabili jednego z obcych. Jak mogłeś to przegapić?
Jakbyś oglądał uważnie, to byś wiedział po co to było. Chociaż fakt, pojedyncze zdania łatwo przegapić jak się nie uważa.

ocenił(a) film na 4
Geist00

Wybacz że nie rozwine wątku , lecz kompletnie nie pamiętam już tego filmu . Jakies kałamarnice przybyły na ziemie nie chcąc nas zaatakować ani się z nami zaprzyjaźnić , dzielni naukowcy próbóją się z nimi porozumieć ale zanim to uczynili to jedna kałamarnica zdążyła zdechnąć ze starości....Może kiedyś obejrze ponownie i zmienię poglądy odnośnie tego filmu , jednak na razie nie mam na to ochoty. pozdro

ROBERTHUNT


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 4
kotbury

Nie podniecaj się aż tak , bo "kuweta" do sprzątania będzie

ROBERTHUNT

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Nie podniecaj się aż tak , bo "kuweta" do sprzątania będzie

ocenił(a) film na 5
ROBERTHUNT

JPRDL - warte zapamętania. Dzięki :-)

ROBERTHUNT

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Nie podniecaj się aż tak , bo kuweta do sprzątania będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones