PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712896}

Nowy początek

Arrival
7,3 190 144
oceny
7,3 10 1 190144
6,8 45
ocen krytyków
Nowy początek
powrót do forum filmu Nowy początek

Czy warto iść do kina?

użytkownik usunięty

Bo w tym roku planowałem już więcej nie iść, ale recenzje są bardzo dobre tylko mam wrażenie że zwiastun opowiedział mi już cały film. Dlatego pytam - CZY WARTO?!

użytkownik usunięty

Obejrzyj zwiastuny, zapoznaj się z paroma spoilerami, przesłuchaj ścieżkę dźwiękową (w tym to nieodżałowane "On the Nature of Daylight" Richtera), a generalnie rzecz ujmując niewiele stracisz nie wybierając się do kina.

ocenił(a) film na 8

Tyle że, zwiastun akurat tutaj ma się nijak do całości filmu. Pewnie wielu się rozczaruje, że kosmici nie byli na pierwszym planie. Film bardzo dobry

użytkownik usunięty
marek_section8

W zwiastunie też nie byli.

ocenił(a) film na 8

Czego po zwiastunie nie jesteś w stanie przewidzieć. Wręcz przeciwnie, można miec przeczycie, że zwiastun celowo ich nie eksponuje.

dobrze ze cie wykopsali!

ocenił(a) film na 10

po filmie mam ochotę pojechać do reżysera i podziękować za taki piękny film. Kolejny po nolanie, aronofskim reżyser którego filmy biore w ciemno

Warto, chociaż czekając na premierę na dvd/blu ray nie stracisz dużo. To nie jest film typu must see w kinie.

ocenił(a) film na 9
Waszes

Byłam wczoraj w kinie i moja opinia jest taka, że zwiastun ma się nijak do filmu, wręcz wprowadza w błąd sugerując amerykańską superprodukcję. Film ma zupełnie inny klimat niż jego beznadziejny zwiastun. Poza tym jest to film typowo do kina. Koniecznie wybierz się na ten film do kina!!!!!!

ocenił(a) film na 8
dayen

Jak najwięcej takich zwiastunów :) Zwykle zwiastuny to feeria efektów specjalnych czy gagów - czyli na ogól jedyne co współczesny film ma do zaoferowania. Tu na szczęście widać było inaczej :)
Ja o filmie dowiedziałem się z vloga Kinomaniaka (Pietrasa) - samych zwiastunów unikam jak ognia.

Nie warto, uwierz mi. Te recenzje są nieporozumieniem. Gdy je czytałem to tylko narobiłem sobie nimi nadzieję, którą straciłem gdy poszedłem do kina. Ten film jest gorszy niż średni. Tutaj nie ma nic ciekawego, naprawdę nie wiem czym sie ludzie zachwycają. Zresztą musisz sam pójśc i sie osobiście przekonasz jaki to gniot, bo Ci ignoranci nie maja własnego zdania i gdy im ktoś wmówi, że to arcydzieło, to tak będa powtarzali.

ocenił(a) film na 8
Pilaff

Tak, bo wszyscy którzy nie podzielają twojego zdania to ignoranci...

ocenił(a) film na 3

Odpowiem krótko - nie warto. Jest kilka innych wartych do obejrzenia filmów w tej samej cenie. Ten polecam w domu na dobranoc, świetnie usypia, głównie przez nastrojową muzykę.

użytkownik usunięty

Ok, przekonaliście mnie! Wybiorę się w tani wtorek - oczywiście jeśli będzie mi po drodze do kina :)

ocenił(a) film na 8

Czyli się bardzo podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones