PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840401}

Nowiny ze świata

News of the World
6,6 21 260
ocen
6,6 10 1 21260
5,3 25
ocen krytyków
Nowiny ze świata
powrót do forum filmu Nowiny ze świata

Film męczy, nie chodzi o brak akcji, tylko o sposób przedstawienia wydarzeń i emocji. Dobre zdjęcia i kostiumy, ale nic poza tym.

derro

Widocznie to nie jest kino dla Ciebie. Ja się przez cały seans napawałem zdjęciami i tym jak historia się rozwijała. Dla mnie za krótki.

ocenił(a) film na 5
derro

Tak, o niczym i bez ikry, miało być epicko, a wyszło bez choćby sekundy satysfakcji.

ocenił(a) film na 9
derro

Wiesz....bo moze to nie byl łestern z serii Zenek na Krupówkach.....Film z kategorii pomysl troche

Adrian_Mon

Niczym nie zaciekawił, więc jest po prostu nudny. Nie schlebiaj sobie wkręcając, że to film dla intelektualistów.

ocenił(a) film na 9
Adrian_Krystian_2

No rozumiem, jakies 33% Polaków pewnie teraaz mysli podobnie....

ocenił(a) film na 7
Adrian_Krystian_2

Film nie jest dla intelektualistów, ale też nie dla idiotów. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Adrian_Mon

"pomyśl trochę" – błagam, fabuła jest przewidywalna do bólu...

ocenił(a) film na 9
osky_b

Może ogladales na jedynce z komentarzem kury....:)?

ocenił(a) film na 8
Adrian_Mon

Ahaaa, to teraz tak to wygląda. Jesteś pisiorem to lubisz Zenka i Jackass, a jak za opozycją to kino trudne i intelektualne- którym ten film na 100% nie jest. Skąd w ludziach taka chęć gnojenia i wywyższania się. Dramat. Szkoda, że większości tych inteligentów słoma w butach sięga do klejnotów.

Film mi się podobał, dla mnie 8/10. Tak, głosowałem na pis. Przykro mi ze łamię standardy.

ocenił(a) film na 9
Ghost6

No co poradzic. Jak Tutsi i Hutu

ocenił(a) film na 6
Adrian_Mon

Nie wiem kim jest "kury"/"kura" na jedynce, nie oglądam TV a tym bardziej TVP, szkoda mi wypalać sobie na OLEDzie logo tej szczujni. Ten film to bajeczka przebrana w ładne szaty. Film przyjemny i tyle, nie ma co się tutaj doszukiwać drugiego dna i niczego nie trzeba tutaj tłumaczyć.

A swój poziom właśnie zaprezentowałeś sugerując, że jestem pisowcem, bo średni film oceniasz na 9 i czujesz się dotknięty, że nie doceniam tak wiekopomnego dzieła jak Ty.

Zerknąłem w Twój profil. Twoje komentarze, do których wszędzie wciskasz politykę, to sugerują potrzebę pilnej wizyty u specjalisty. Schowaj sobie swoje uszczypliwe uśmieszki, naucz się pisać po polsku, podszkól się z ortografii, zrób sobie przerwę od TV i odwiedź jakiegoś psychologa.

ocenił(a) film na 9
osky_b

Ignacy Krasicki

Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny."

ocenił(a) film na 5
Adrian_Mon

Cóż za samokrytyka!

ocenił(a) film na 7
derro

Między innymi przez Twój wpis długo zwlekałem z obejrzeniem tego filmu. Szkoda, mogłem go wcześniej obejrzeć bo spodobał mi się.

ocenił(a) film na 5
derro

Nawet nie pamiętam, czy obejrzałem do końca :)
Spokojnie umrę bez pamięci jak i czy kończy się ten film. Nuuuuuuda dla egzaltowanych mieszczuchów.

ocenił(a) film na 8
derro

Ciesz się że jest co oglądać. gdyby nie Netflix nie byłoby żadnych filmów. Ja np obejrzałam również inne produkcję tylko dzięki temu że umiem znaleźć przez ściąganie i login na Filmwebie Które firmy Są polecane przez krytyków filmowych i recenzentów uważam że w tym roku Sound of metal miażdży wszystkie inne produkcję

ocenił(a) film na 8
derro

Coś w tym musi być, nie pierwszy western tego typu, ale chyba tak wyglądało życie w tych czasach, a trafić kogoś z 20 m z rewolweru była nie lada sztuka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones