PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651443}
7,0 95 839
ocen
7,0 10 1 95839
6,0 12
ocen krytyków
Non Stop
powrót do forum filmu Non-Stop

Kino akcji najwyższych lotów (nomen omen). Film, który cały czas trzyma w pełnym napięciu. W ogóle rzadko można spotkać filmy gdzie ginie zaledwie kilka osób a o filmie możemy mówić: film sensacyjny. Wyrazy uznania także za mylenie widza - wiele osób mających duże doświadczenie w filmach sensacyjnych szybko identyfikuje elementy fabuły. Tutaj natomiast jest stałe poczucie gry, niepewności, zaskoczenia, pewnej dezorientacji. Również pokład samolotu jako miejsce akcji został chyba wykorzystany w 100% i to bardziej jako deski teatru dramatycznego niż planu filmowego.

Gregory_deVar

Troszkę jestem zdziwiony tak wysokimi ocenami, dla mnie to taka "średniawka".

ocenił(a) film na 5
Przemekkk

Dla mnie tez...sredniawka

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

....... Aha kto co lubi. Jeden lubi rybki drugi cipki

ocenił(a) film na 5
qwerty_all

Mowi sie: jeden lubi rybki, a drugi akwarium:-)

ocenił(a) film na 9
Gregory_deVar

Zgadzam się, super wciągające kino, zero nudy, fajna akcja

ocenił(a) film na 10
fairy_fw

Tak jest! Do końca nie było wiadomo kto to, uwielbiam takie filmy, do tego świetny Liam!

ocenił(a) film na 6
Gregory_deVar

Zgadzam się. Film trzyma w napięciu od początku do końca. Jedyne co trzeba to uważnie oglądać, wtedy możemy obstawiać kto manipuluje głównym bohaterem. No a później okazuje się ze to jednak nie ta osoba. Dość nietypowe kino akcji,bez żadnych pościgów i śmierci setek osób a jednak możemy ten film nazwać sensacyjnym. Wiedziałam że będzie to dobry film,przez Liama,jednak nie spodziewałam się że będzie aż tak dobry.

ocenił(a) film na 10
efta18

Właśnie.Do końca nie było wiadomo kto to, a przecież to wszystko działo się w 1 miejscu - to jest sztuka!

Gregory_deVar

Zgadzam się, dobry film.

ocenił(a) film na 10
Purslane

Ja również!

ocenił(a) film na 10
Gregory_deVar

Dla mnie to też extra film!

ocenił(a) film na 1
niezawodnyyy

film odkrywczy jak płatność kartą w biedronce...i na końcu ta tandetna scena lądowania samolotu, całkowicie wygenerowana komputerowo zapewne...
wynudziłem się jak mops

ocenił(a) film na 10
lukann

Ty się wynudziłeś, a ja nie, i co? czy świat się od tego jakoś szczególnie zmienił? Jakby nie było, to tylko film, do tego z ciekawą intrygą (znasz podobne? jeśli tak, to chętnie bym obejrzał, bo jedyny jaki przychodzi mi do głowy to Plan lotu), a dla mnie to zawsze ważniejsze niż obróbka komputerowa, ale i tak te komputerowe sceny były 100 razy lepsze niż w "Smoleńsku"...

ocenił(a) film na 8
lukann

A jak inaczej można nakręcić scenę spadającego samolotu pasażerskiego wartego między 200 a 400 milionów dolarów, do tego wielkości paru domów mieszkalnych jak nie komputerowo? Mieli wynająć samolot, obsadzić go ładunkami pirotechnicznymi i namówić pilota żeby wykonywał chaotyczne manewry tuż nad ziemią?
Co za durny komentarz...to jest jedna z takich scen, które nagrywa się komputerowo.

ocenił(a) film na 5
Gregory_deVar

Totalne rozczarowanie. Dam aż piątkę ze względu na (jak zwykle) świetnie grającego Liama Neesona i Julianne Moore.
P.S. Lądowanie samolotu to już całkowita abstrakcja i w ogóle końcówka beznadziejna.

ocenił(a) film na 10
Gregory_deVar

Dla mnie również! Znakomity film!

Gregory_deVar

Film trzymający w napięciu i kręcony w ciasnych wnętrzach to "Symetria". Polecam. Ten omawiany tutaj według mnie ani ciekawy ani na spięciu. Obejrzałem, ziewnąłem i poszedłem spać

Wij

Nieszczęsna "symetria"? Żartujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones