PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108116}

Noi Albinoi

Nói albinói
7,3 15 264
oceny
7,3 10 1 15264
6,7 10
ocen krytyków
Noi Albinoi
powrót do forum filmu Noi Albinoi

Nie zdarzyło mi się to od lat. Wielkie rozczarowanie, bo spodziewałam się dobrego kina.

ocenił(a) film na 10

Bo to jest dobre kino, a ta "nuda" jest tylko pozorna i wg dodaje mu uroku. Ja w każdym razie się na tym filmie nie nudziłem, ani przez chwilę.

ocenił(a) film na 4
Immortal_Stasin

Momenty były? ;)

użytkownik usunięty
soglif3

... a jak!Najlepiej jak ona przyjeżdża do miasta całkiem goła, tzn. w futrze, ale pod futrem goła, czyli praktycznie nie była ubrana - pod tym futrem . Krótko mówiąc - była kompletnie goła i tylko futro miała na sobie. Możliwe, że jeszcze coś tam miała, ale, że była w futrze, to trudno powiedzieć co i czy faktycznie miała. Mam nadzieję, że pomogłem - czasem warto poczekać choćby i 5 miesięcy. Bulba!

ocenił(a) film na 4

goła i bosa? tzn w goła w futrze na boso ?

użytkownik usunięty
soglif3

otóż to - futro było aż do ziemi i trudno określić czy bosa czy nie.... Gdyby biegła lub choć szła normalnie, to wiadomo - proste. Ona jednak szurała stopami /lub podeszwami/ po podłożu i .... . Sam rozumiesz, zagadka i tyle. Ale - najważniejsze, że momenty były!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones