PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108116}

Noi Albinoi

Nói albinói
7,3 15 263
oceny
7,3 10 1 15263
6,7 10
ocen krytyków
Noi Albinoi
powrót do forum filmu Noi Albinoi

2/10

ocenił(a) film na 3

Zawiodłem sie na maxa. W tym filmie tylko ukazanie nielicznych widoków Islandii mi sie podobało. Jeśli chodzi o całość - cienizna. Ten film jest tak nudny, że zasnąć przy nim to nic prostszego. Ścieżka dźwiękowa tylko pogarsza cała sprawe i sprawia ze film jest jeszcze gorszy...

headspinner

Niesamowity film. Co jakiś czas do niego wracam. Warto dodać, że muzykę do filmu skomponował sam reżyser i pewnie dlatago tak wspaniale współgra z obrazem. To jeden z najlepszych filmów o samotności jakie widziałem. Polecam.

headspinner

Hmm rzeczywiście klimat filmu jest dosyć senny, muzyka, przepiekne krajobrazy mroźnej Islandii- to tworzy obraz codzienności, takiego skandynawskiego "zacisza" jednak dla mnie to nie nuda. Uważam, ze film jest dobry dla ludzi, którzy lubia takie klimaty(ja się akurat do nich zaliczam:P) innym rzeczywiscie może wydać się nuzący.

ocenił(a) film na 3
WielkieBum

Mi się ten film w ogóle nie podobał. Bardzo powolna, senna akcja i w dodatku jeszcze takie fatalne zakończenie ;(

masmol

Film jest wspaniałym zobrazowaniem pewnych aspektów filozofii Kierkegaarda. Pobudza do refleksji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones