PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 170
ocen
6,7 10 1 12170
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Na polsacie w sobotnią noc zaraz po Sopot Top Trendy, leci "Noc żywych trupów". Ja osobiście nie mogę już doczekać. Jest to jedyna cześć wielkiej trylogi jakiej nie oglądałem. Już nie mogę się doczekać! a wy? Czy jesteście gotowi na atak zombi dziś o 0:00?

ocenił(a) film na 7
Spinel

Chcę to dzisiaj obejrzeć, mam nadzieję, że dotrwam i nie zasnę.

ocenił(a) film na 10
Axel

Co ty na takim filmie na pewno nie idzie zasnąć ; D apropo aż tak późno to nie jest xD

ocenił(a) film na 8
Spinel

Wolałbym Sopot trendy o 0:00 a Noc... w normalnych godzinach a tak trzeba będzie czekać, ale trudno, dam radę.

tomciowis

Polsat ma takie reklamy ,ze nawet na najlepszym filmie idzie zasnąć

Spinel

przepraszam, że piszę to tutaj pod tym postem ale dla mnie jest to b.ważne. Jak byłem mały, to obejrzałem na TVN horror. Za cholerę, nie mogę przypomnieć sobie jego nazwy. Pamiętam, że na początku dwie dziewczyny pojechały do swojej babci, do takiego małego miasteczka, ponieważ ona je zaprosiła. Kiedy wjechały do niego nie było tam nikogo po za nimi. Prąd działał ale nie było żywej duszy. Potem znalazły trupa zadzwoniły po policję i tyle pamiętam. Zna ktoś ten film?

ocenił(a) film na 6
makulatura10

odwieczny wróg?

Spinel

Muszę wytrzymać do 24, bo jak można nie oglądać zombiaków? To przecież przestępstwo! :)

ocenił(a) film na 9
Spinel

Raczej tego dziś nie obejrzę, więc jak ktoś może to niech nagra i zrobi torrenta (o ile ma dobry upload). Fajnie z lektorem byłoby to mieć.

Spinel

Już 12 minut spóźnienia, ale Polsat ma czas. Szlag by tego Solosha...

Shape

Ten film w ogole dzis sie zacznie czy juz nie ma na co czekac? Przeciez o 15 minut to nawet polsat nie opóźnia :F

ocenił(a) film na 7
Spinel

czekam i czekam... gdzie film?? bo strasznie się nastawiłam. Jak myślicie, wyświetlą go wogóle dzisiaj??

eileen_fairy

wyswietla ;)

eileen_fairy

Wątpię, że go dzisiaj puszczą. Niefajnie zrobili, żadnego info nawet nie ma w tej sprawie.

eileen_fairy

Pewnie nie.

ocenił(a) film na 8
MisterBlonde

Mam nadzieję że jednak puszczą :/ Ehh ten Polsat

ocenił(a) film na 7
Spinel

no nie wytrzymam, jeżeli coś zapowiadają, to jak można widza tak zawieść?? nie pojmuje tego ;/

eileen_fairy

Uwierzcie, że puszczą ;d
ale 30 min to przesada.

ocenił(a) film na 7
Gangelus

i to gruba przesada! nastawiałam się na film cały dzień, a teraz co?? oczekują, że ludzie będą płacić abonament, a tak ich olewają ;/

eileen_fairy

Co ty za pierdoły opowiadasz? Przecież polsat to stacja komercyjna, Abonament idzie na TVP, dla tv publicznej! Totalny brak wiedzy i jeszcze takie osądy z twojej strony..

ocenił(a) film na 7
lukinrema

nie miałam na myśli tylko polsatu, to była ogólna uwaga, nie bulwersuj się tak.

eileen_fairy

To akurat się zdarza i to nie tylko na polsacie.

MisterBlonde

Chyba będzie, już chyba koniec top trendy.

lovemeneedme

nom, a ta czesc lepsza od switu i wysypu ŻT ?

Gangelus

mowilem?
jest

ocenił(a) film na 9
Gangelus

noc zywych trupow jest bardzo dobry,ale znam dwa filmy,ktore bija go na glowe

ocenił(a) film na 7
lovemeneedme

o chyba nareszcie... taką mam nadzieje....

ocenił(a) film na 7
lovemeneedme

oj tak :) lecę oglądać :D

MisterBlonde

Wow, no teraz to mnie zaskoczyli! Seans czas zacząć.

ocenił(a) film na 6
MisterBlonde

30 minut opóźnienia. ;p
Ale jedziemy! :D

ocenił(a) film na 7
MisterBlonde

i reklama ;/ jak tak można?? tym bardziej po takim opóźnieniu?? ehh ...

MisterBlonde

Jakie sa najstraszniejsze momenty tego filmu:>

MisterBlonde

przeginają.

ocenił(a) film na 7
Gangelus

i to bardzo ;/

eileen_fairy

Dlatego zwykle nie ogladam filmow w tv no chyba ze leci jakis klasyk na tvp co o dziwo niekiedy sie zdarza

ocenił(a) film na 6
pio_89

Reklama musi być...

ocenił(a) film na 7
pio_89

a widzisz właśnie dzisiaj leci i co?? mają widza gdzieś.

eileen_fairy

Ale chyba i tak nic nie przebuja ponad pół godzinncyh reklam na tvnie.... o koniec reklamy

ocenił(a) film na 6
pio_89

E no, jedna reklama tylko była. ;>

ocenił(a) film na 7
Barnej666

muszę pochwalić polsat, za to, że zrobili tylko jedną reklamę. a film naprawdę świetny ;) warto było poczekać i zobaczyć to jeszcze raz ...

ocenił(a) film na 10
Spinel

Chłopaki, miom zdaniem warto było, czekać tak długo i jeszcze te opóźnienia. Zasłużona 10 z mojej strony ; D

ocenił(a) film na 7
Spinel

a są tu jeszcze dziewczyny ;P co myślałeś, że tylko faceci oglądają takie filmy? :P:P

ocenił(a) film na 4
Spinel

Pół godziny opóźnienia, musiałem patrzeć na te niby kabarety które schodzą na psy.
Wielki plus ze byla jedna reklama , bo gdyby dali drugą wyłączył bym juz tv.
Tej części akurat nie oglądałem, i zdziwiony byłem ze przez cały czas filmu siedzieli w domu.
Były czasem momenty bajkowe, ale ujdzie

ocenił(a) film na 8
Spinel

Aż się zdziwiłem, że w polskiej telewizji będzie mi dane obejrzeć ten film... Online nie można było nigdzie znaleźć nawet z napisami, a tu taka niespodzianka i to z tylko jedną reklamą na polsacie!
Dobry film :)

ocenił(a) film na 8
Spinel

Ten film nie należy do żadnej trylogii, to dobry remake wielkiego klasyka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones