PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848389}

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

The Unbearable Weight of Massive Talent
6,4 24 817
ocen
6,4 10 1 24817
6,1 32
oceny krytyków
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
powrót do forum filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Szkoda że jego najlepsze role:,,Zostawić LasVegas '' ,,Adaptacja'' ,, są tak mało znane .

ocenił(a) film na 7
Oeniusz

Cage jest świetnym aktorem ze specyficzną charyzmą, którą ciężko okiełznać nawet mu samemu, dlatego zdarzają się wpadki. Nie zmienia to faktu, że kiedy ktoś nazywa go złym aktorem, jest po prostu ignorantem

Milosz12345678910

Moim zdaniem Cage wyznaje zbyt mocno zasadę ,,Jaka płaca taka praca '' widać to dość wyraznie po filmach :,,Niewesołe miasteczko '' czy ,,Ghostrider '' ale nikt nie jest idealny a Gość podobno lubi hazard więc ...;) Tak na marginesie to dzięki za zaproszenie na FW , ciekawie oceniasz i uzasadniasz swoje oceny filmów,gdybyś miał czas to polecam Tobie ten film,szczerze mówiac jestem ciekawy co napiszesz i jak ocenisz - Opętanie (1981, reż. Andrzej Żuławski) Pozdro

ocenił(a) film na 7
Oeniusz

Miło mi, że to czytasz. "Opętanie" obejrzę, lecz nie wiem kiedy, gdyż moja kupka wstydu jest długa

Milosz12345678910

To nie wpadki. To potrzeba stałych przelewow

ocenił(a) film na 6
Milosz12345678910

Wszystko zależy jak na to patrzysz. Umiejętności może mu nie brak, ale jeśli wykorzystuje je raz na 10 filmów to nie nazwałbym go świetnym aktorem. Dodatkowo Cage często przeszarżowuje role (podobnie jak J. Leto) co może świadczyć, że w sumie sam nie jest pewien kiedy gra dobrze.

Oeniusz

Adaptacji nie widziałem,ale Zostawić Las Vegas stwierdzam, że to jego życiówka. Zawsze jak ktoś mi mówi, że jest słabym aktorem każe mu obejrzeć ten film. Czytałem legendy, że przygotowując się do tej roli to przez 2tygodnie codziennie upijał się alkoholem w celu sprawdzenia zachowania itp i nawet był na terapii leczenia uzależnień, aby przygotować się do roli. Stwierdzam, że jest bardzo dobrym aktorem,lecz w ostatnim czasie nie ma szczęścia do filmów. Ostatni dobry film z jego udziałem to Pan Życia i śmierci potem, niestety było gorzej. Zobaczymy co pokaże w tym filmie.

użytkownik usunięty
Oeniusz

E tam, te role są znane. W przeciwieństwie do kaszanki, którą nazwano filmem, którego i tak nikt nie wymówi. Amerykański chłam z włoskimi klimatami (muzyka) w tle. Dla mnie czwóreczka, choć widziałem gorsze w tym roku.

Oeniusz

Nie powiedział bym, że to mało znane role w zasadzie to większość mających przynajmniej naście lat pod koniec lat 90tych kojarzy go chyba wyłącznie z Leaving Las Vegas. Nie zapominajmy o Dzikości serca

Arbazil

"Ta kurtka jest symbolem mojej indywidualności i wiary w wolność jednostki."
"Ptasiek" czy " Ciemna strona miasta"

dariusz_sz

ptasiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones