PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121344}

Nieznany książę

The Lost Prince
7,8 111
ocen
7,8 10 1 111
Nieznany książę
powrót do forum filmu Nieznany książę

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 7

Bardzo dobry film, choć to tylko produkcja telewizyjna. Wogóle BBC produkuje bardzo interesujące i pouczające filmy. Same perełki. Ja polecam.

użytkownik usunięty
Liessa

Właśnie obejrzałam i zgadzam się w 100%, bardzo ciekawa historia przedstawiona w interesujący sposób. Świetna obsada (głównie zwracałam uwagę na Toma Hollandera, ale bardzo podobała mi się też Gina McKee, Miranda Richardson, Bill Nighy). BBC robi genialne filmy, szkoda, że w większości mało znane...

ocenił(a) film na 9
Liessa

Rzeczywiście to bardzo dobry film i wzruszający - nie dało się łez pohamować, a potem trudno było przestać myśleć o małym Johnny i jego opiekunce.

ocenił(a) film na 8
Stina

Właśnie skończyłem oglądać na youtube. Świetny film! Dawno nie widziałem tak rzetelnie odrobionej pracy z historii. I do tego świetne aktorstwo - poza wcześniej wymienionymi- rewelacyjny Rollo Weeks w roli starszego brata Jerzego ( nie mylić z przyszłym królem Jerzym VI ! :-) ) Wzruszający film. Kawał dobrej roboty! Polecam

felis5

podeślesz link do youtube tego filmu? oglądałam online, ale to chyba tylko część pierwsza,i nie mogę znaleźć nic dalej niestety,
bo nie wiem czy konczy się tak że on wyjeżdzał do tej drugiej posiadłości na wsi?

ocenił(a) film na 8
asazet

Obawiam się, że już nie ma! Szukałem, żeby Ci podesłać i niestety. Był w częściach, w oryginale, ale dla ułatwienia miał napisy (też po angielsku - chyba dla niesłyszących).

felis5

Kurczę szkoda, w orginale też mi pasowałby ;) bo oglądałam właśnie ale sama nie wiem czy to całość była, kończyło się własnie na tym jak on wyjeżdzał. A potem na youtubie znalazłam też jakieś filmiki jak on grał na flecie przed ojcem i matką, gdzie własnie w tej "mojej" wersji tego nie było, mam nadzieje ze kiedyś znajdę :)
z góry dzięki za info

ocenił(a) film na 8
asazet

Od momentu jego wyjazdu na wieś, do końca jest jeszcze trochę czasu. Na mnie film zrobił ogromne wrażenie. Jeśli kiedyś trafię na niego, podeślę link.

felis5

Ja ogólnie interesuję się historią i kulturą angielską to też dla mnie to ciekawe ;) tak myślałam po filmikach z yt że jest coś wiecej. Zawsze królowie dbają o pierwsze dziecko i następce tronu, a na innych nie skupia się tak uwagi aż tak,a tutaj dziecko z problemami, fajnie jest przedstawiona ta historia i dzieciak dobrze zagrał to na plus dla niego
Moze też natrafie wkońcu gdzies na ten film. a jak co bede oczekiwac i tu moze :)

ocenił(a) film na 8
asazet

Mnie akurat bliższa jest historia Rosji, szczególnie carskiej. Ale Ostatnio przerzucam się na Wielką Brytanię. Ten akurat film podobał mi się właśnie dlatego, że jest rzetelny w warstwie historycznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones