PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250566}

Nieznany Elvis

Elvis by the Presleys
8,1 204
oceny
8,1 10 1 204
Nieznany Elvis
powrót do forum filmu Nieznany Elvis

Troche ten dokument nudnawy, no cóż zobaczyłem to czego się spodziewałem, czyli gorszą strone Elvisa jako egoiste, narkomana.

ocenił(a) film na 10
Bonus

Słucham?!Egoiste,narkomana?Ty chyba nie wiesz co mówisz! Napewno nie wiesz. Mam ten film na dvd i oglądałam go kilka razy. Elvis nie ćpał i nie był egoistą!Nie wiem jak oglądałeś ten film,że tak sądzisz......

Harrisonka

Elvis nie był narkomanem, sądziłam że po obejrzeniu tego filmu ludzie to wreszcie zrozumieją. Jest duża różnica pomiędzy byciem narkomanem a lekomanem. Presley był LEKOMANEM, moi drodzy LEKOMANEM.
Egoista? Na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Czytam wiele książek o nim, należę do polskiego fanclubu, oglądam dużo filmów, śledzę wypowiedzi innych (znajomych, rodziny) na jego temat i wyciągnęłam z tego zgoła inne wnioski. Elvis był zawsze pomocny, uwielbił sprawiać, że ludzie się uśmiechali, kupował prezenty osobom których nie znał, bezinteresownie dawał ogromne sumy pieniędzy na akcje charytatywne, był zawsze cierpliwy i przyjazny w stosunku do fanów,chciał by jego rodzina i przyjaciele byli szczęśliwi i mieli dobre życie. Czy to nazywasz egoizmem?
Pewnie, że Elvis jak każdy miał wiele, ale to wiele wad. Przecież nie był Bogiem a normalnym człowiekiem! Ale to co jest mu tu zarzucane mija się z prawdą!

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
straciatella_2

Zgadzam się z wypowiedzią Straciatelli. Też przeczytałam dużo ksiązek na jego temat i filmów i wogole co sie da. Ktos kto się interesuje szerzej Presley'em umie sobie najlepiej wytłumaczyć całą jego życiową sytuację, ukladając wszystko w całość. pOzdrawiam! ;)

Bonus

narkomana? to chyba na zly dokument trafilas. Presley byl lekomanem a to roznica.
kazdy czlowiek jest egoista swieta Mario Magdaleno. pozdrawiam

Bonus

nie dzielił się?przeciwnie rozdawał na prawo i lewo bardziej bym powiedziała ze to od niego ciągneli wszyscy szczególnie jego kumple a pózniej się od niego odwrócili !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones