PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000677}

Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć „Titanica”

Sokea mies, joka ei halunnut nähdä Titanicia
6,8 624
oceny
6,8 10 1 624
6,7 6
ocen krytyków
Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć „Titanica”
powrót do forum filmu Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć „Titanica”

.............To jest horror. Po opisie spodziewałam się ciepłego kina w stylu "Elling" itp. Tymczasem jest to kawał traumatyzującego, wstrząsającego kina. Piszę od razu po seansie i tak się akurat składa, że znam osobę w podobnym położeniu, jak wielu z nas zapewne. Kiedy piszę, że to horror, to nie mam na myśli tylko losów bohatera, ale też to, że film spełnia w zupełności normy gatunku.

ocenił(a) film na 6
Kotodzik

Przytłaczający, smutny to napewno ale określenie tego filmu jako gatunek horror to wprowadzenie w błąd. Przeczytałem ten komentarz przed obejrzeniem filmu i po zakończeniu seansu stwierdzam, że takie wpisy powinny być zakazane. Nie, nie spełnia norm gatunku...

Forza_Milan_filmaniak

Wg mnie tak, mamy tutaj człowieka uprowadzonego, zdanego na łaskę i niełaskę oprawców. Na serio nie znasz takich horrorów (jest to oczywiście bardzo pojemny gatunek)?

ocenił(a) film na 7
Kotodzik

W którym momencie ten film wchodzi w buty kina gatunkowego jakim jest horror ???

ocenił(a) film na 7
Kotodzik

Pojemny jest lecz nie w tak w wielkim pojemniku .

ocenił(a) film na 7
Jacek_Pedzisz

Wybacz lecz jestem bliski śmierci i mam to w dupie.

Jacek_Pedzisz

Hej, wszystko ok? Niepokojący ten ostatni komentarz.

ocenił(a) film na 7
Kotodzik

Dzięki za troskę ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones