PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8118}

Nieustraszeni pogromcy wampirów

Dance of the Vampires
7,5 30 368
ocen
7,5 10 1 30368
7,1 21
ocen krytyków
Nieustraszeni pogromcy wampirów
powrót do forum filmu Nieustraszeni pogromcy wampirów

Film którego fabuła i sceneria rozgrywa się w połowie zimowego grudnia, zawsze swym klimatem i atmosfera przenoszą mnie w te urocze krajobrazy ośnieżonego zamku. Jest to produkcja najwyższych lotów, po którą zawsze warto jest sięgnąć i czynić to ponownie każdego roku, pomimo znania na pamięć zaprezentowanej tu historii. Dla mnie osobiście jest to jedno z najlepszych dzieł Romana Polańskiego. Zawsze nakręca mnie pozytywnie i dodaje radości gdy za oknem robi się biało.

ocenił(a) film na 10
Magiczne_Swieta

Podpisuje się pod tymi słowami rękoma i nogami:)

ocenił(a) film na 7
Magiczne_Swieta

Wybacz, ale "zimowa aura zawsze pobudza emocje i czyni świat bardziej optymistycznym."?
Ty tak serio? Jest 19.04.2017 r. i właśnie mamy zimę (śnieg, przymrozek, te rzeczy).
Zima to jeden z najgorszych syfów, jakie trafiają się na tej planecie - pobudza najgorsze emocje i powoduje, że odechciewa się żyć...

ocenił(a) film na 6
Max66

Nie przesadzaj. Zima jest klimatyczna, po prostu trzeba się na nią odpowiednio nastroić, tak jak na każdą porę roku. Jeśli mierzysz ją kategoriami lata (ma być ciepło), to wiadomo, że takiego kryterium nie wytrzyma. Ale zgodzę się, że zima bardzo szybko się "nudzi". Jak dla mnie to mogłaby się zaczynać 15 grudnia i trwać tak maksymalnie do końca stycznia. Wtedy już zazwyczaj nie mogę się doczekać przedwiosennego śpiewu ptaszków :-)

ocenił(a) film na 7
LunaExoriens

Dla mnie mogłaby zaczynać się 24 grudnia a kończyć 26 (tego samego grudnia) - wtedy zazwyczaj siedzę w domu :-).
Nie ma takiej możliwości, bym się na nią nastroił - takie zdanie o zimie mam od czasów wczesnego Gierka i nie zmieni się ono nawet za przyszłych rządów prawnuków brata Prezesa. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones