PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31432}

Nietolerancja

Intolerance: Love's Struggle Through the Ages
7,3 2 513
ocen
7,3 10 1 2513
7,9 16
ocen krytyków
Nietolerancja
powrót do forum filmu Nietolerancja

Jak skończę szkołę filmową to zrobię remake na stulecie.
Ale będzie klapa finansowa xD

kolow95

Błagam, tylko nie to! Stanowczo wystarczy nam jedna "Nietolerancja" :)

lacturia

Filmów tej klasy co "Nietolerancja" powinno być jak najwięcej, za to jak najmniej gimnazjalnych bzdurek typu Czarny Łabędź.

grzegorz_cholewa

Myślę, że klasa "Nietolerancji" polega na jej miejscu w historii filmu, jest jedna i jedna wystarczy, remake byłby zbędny.

Natomiast "gimnazjalne bzdurki" jak wszelkie określenia wartościujące są niebywale względne., więc warto posługiwać się nimi oszczędnie.

lacturia

Podobnie jak dawanie punktów i nimi też warto posługiwać się oszczędnie. Lepiej ich w twoim wypadku wcale nie dawać. :P

grzegorz_cholewa

Hm, wydaje mi się, że punkty są mniej dosadną metodą krytyki (rozumianej oczywiście jako namysł nad dziełem, a nie jego negacja) - nie rzucają się w oczy oraz są pozbawione ładunku emocjonalnego - sucha ocena, w przeciwieństwie do ferowania wyroków wszem i wobec, które zwraca uwagę wszystkich.
Ale, przecież podobno o to chodzi na forach filmwebu i dlatego z zasady nie partycypuję w dyskusjach, a jeśli już to zrobię, zawsze tego żałuję.
Obiecuję, to był ostatni raz.

lacturia

"Hm, wydaje mi się, że punkty są mniej dosadną metodą krytyki" - taką samą jak pisanie opinii.

"Ale, przecież podobno o to chodzi na forach filmwebu" - i to jest głupie i byłbym za zniesieniem tego.

"Obiecuję, to był ostatni raz." - akurat, musiałabyś skasować konto. :D

grzegorz_cholewa

gimnazjalnych bzdurek typu Czarny Łabędz ?? - Co to niby znaczy? ;)

ocenił(a) film na 9
kolow95

Taaaak, to by była bardzo piękna katastrofa finansowa... ale z drugiej strony dzięki oskarowej potiomkinowskiej wiosce niemego kina (lekkiego i bardzo współczesnego "Artysty") zaczęła się moda na kino lat '20. Oglądając remake "Nietolerancji" Twoi widzowi mocno się zdziwią, no ale to już będzie po tym jak zapłacili za bilety :-)

kolow95

Zrób lepiej remake "Narodzin Narodu" :3
Zgłaszam się do roli Ku Klux-a (zrobię to za za darmo) :D

ocenił(a) film na 7
kolow95

Zdjęcia już były?

Flaku

Nie. Porzuciłem ten projekt na rzecz nowej wersji "Gabinetu Doktora Caligari". Zdjęcia ruszają 11 marca w Żyrardowie.

ocenił(a) film na 7
kolow95

Dobre posunięcie. Gabinet - lepszy film.

Flaku

Wobec tego zapraszam na casting. Wciąż poszukujemy odtwórcy roli Cesara.

kolow95

znaleźliście?

kolow95

No i nie ma. :(

kolow95

Zostałeś reżyserem? Kręcisz coś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones