PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38608}
7,5 10 986
ocen
7,5 10 1 10986
6,3 3
oceny krytyków
Niepokonany Seabiscuit
powrót do forum filmu Niepokonany Seabiscuit

Wie ktoś może jaki jest tytuł i może wykonawca drugiej piosenki ze zwiastunu na jedynce? Koniecznie potrzebny jest mi ten tytuł ;) z góry dziękuję ;*

Suzume

hehehehe też tego tytułu szukam, bardzo znana piosenka ale co to to nie wiem

massa85

No właśnie, sama słyszałam ją już jakieś setki razy, ale wciąż nie wiem co to... Jeśli ktoś się dowie, to niech napisze ok?

massa85

mugłby się znaleźć wreszcie ktoś kto zna tą piosenke! bo ekstra jest :P pozrdrawiam!

massa85

mugłby się znaleźć wreszcie ktoś kto zna tą piosenke! bo ekstra jest :P pozrdrawiam!

Suzume

a ja bym chciał nazwe pierwszej piosenki ;]

Suzume

A ja właśnie w poszukiwaniu tej ścieżki dźwiękowej przemierzsam wszystkie strony wszerz i wzdłuż ...

Suzume

witam , ja natomiast szukam tytulu pierwszej piosenki ze zwiastunu. jest suppper . jak znacie to napiszcie.

Madziak

Ja również szukam tytułu pierwszej z piosenek, jak ktoś zna to niech pisze plzzz!!!

Suzume

ja tu wlasnie weszlam tez zeby o to zapytac
wiem chyba ze w refrenie jes coś takiego [...] never let you go.
tak przynajmniej ja uslyszalam.
a pisoenka jest bardzo znana...
zazwyczaj sie nie zna tytulów takich pisoenek które nie sa znane ale wszędzie lecą

Suzume

hehe też sie dołączę do was niech ktoś znajdzie tą śliczną piosenka bo ja tez cały czas szukam i szukam

mloda00

jak tak już wszyscy piszą że nie znają tej piosenki, to tez sie dołączę :)

Catarine

Tez szukałem ale lipa nie znalazlem na Soundracku nie ma tych piosenek
http://www.amazon.com/Seabiscuit-Randy-Newman/dp/B0000A4G4K/ref=pd_bbs_sr_1/102- 6883296-4826561?ie=UTF8&s=music&qid=1172863392&sr=1-1

ocenił(a) film na 10
Suzume

też bym prosiła o jej tytuł:)

Suzume

Teraz jak kto znajdzie tę piosenkę to chyba wszyscy będą go wielbić hehe Ja na pewno buziaki:)

Suzume

No wydaje mi się że chodzi wam o Everlasting Love którą wykonuje Jamie Cullum.

jacek_k08

Nie jest to pierwsza piosenka ze zwiastuna, może druga.

Xonto

Byc moze chodzi wam o piosenke Johnny'ego Cash'a - Hurt ????
pozdrawiam

bart_49

to jest to!!! wielkie dzięki!!! utwór jest piękny

bart_49

Szczególnie polecam zapoznać się z bardzo wzruszającym teledyskiem do tej piosenki,oraz całą twórczością estradową jak i filmową tego genialnego pana.Z piosenek polecam:
The Night They Drove Old Dixie Down
The Man Comes Around
A Satisfied Mind
Father and Son z Fioną Apple

jacek_k08

pisenka Everlasting love znalazła sie na ścieżce do filmu Bridget Jones, w pogoni za rozumem.

ocenił(a) film na 10
Suzume

Dziekjue za pomoc:)

Suzume

Ta piosenka to utwór Jamiego Culluma pt. EVERLASTING LOVE. Była chyba wykorzystana również w filmie "To tylko miłość".

Suzume

I ja poszukiwałem tej pierwszej piosenki - jest świetna, dzięki za informacje. Nie wiem czy teraz nie skuszę na obejrzenie filmu o Johnnym Cashu.

Suzume

heheh widze ze nie tylko ja siedze jak glupia w poszukiwaniu piosenki :D:Pdzieki:D

Kropka_6

Dzięki za znalezienie :P pozdro... <lool>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones