PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38608}
7,5 10 985
ocen
7,5 10 1 10985
6,3 3
oceny krytyków
Niepokonany Seabiscuit
powrót do forum filmu Niepokonany Seabiscuit

Nie wiem chciałem zobaczyć ten film wczoraj go zobaczyłem ale o 22:00 miałem oglądać Csi Miami no mi się zbiegło fakt miałem trochę skakać na reklamach by mieć zarys wiem że tak się nie robi problem w tym że po 22 mi się usypiało i ledwo mi się oglądnęło Miami ale to co zobaczyłem od przedtem na filmie mnie nudziło lubię czasem sportowy film samego sportu nie oglądam tą pasje siła walki chęci ale tu nie było jakieś to mdłe trudno mi ocenić ten film bo nie widziałem go dokładnie i może będzie trzeba jeszcze raz oglądnąć ale dziś daje 4/10 a może zmienię zdanie .

ocenił(a) film na 8
kinoman85

Po co oceniać film, którego się nie widziało do końca i który się oglądało w przerwach na reklamę? Żałosne :/

ocenił(a) film na 7
kinoman85

Przede wszystkim przypomnij sobie, że na klawiaturze jest PRZECINEK. A filmy z zasady ocenia się jako całość - a więc po oglądnięciu od początku do końca. W przeciwnym razie nie wiadomo, "o co chodzi". I naprawdę polecam ci powtórne oglądnięcie tego filmu - jest piękny i wzruszający.

ocenił(a) film na 7
kinoman85

To właśnie tacy jak ty obniżają ocenę tego przepięknego filmu - jest bez porównania ambitniejszy, z lepszą gra aktorską i większym przesłaniem niż, np. "Wyścig marzeń" (który też lubię), a ma niższą ocenę. Nie jest to moim zdaniem sprawiedliwe, więc proszę, nie oceniaj filmu kiedy go nie oglądałeś, lub, co gorsza, w przerwie na reklamy, bo w tym momencie to nie ma sensu. Są filmy, które można tak oglądać, ale na pewno nie ten. Więc obejrzyj go w całości, a na pewno zmienisz zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones