PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38608}
7,5 10 986
ocen
7,5 10 1 10986
6,3 3
oceny krytyków
Niepokonany Seabiscuit
powrót do forum filmu Niepokonany Seabiscuit

Pierwsza godzina filmu zwyczajnie nudna, trzeba dużej wytrwałości by doczekać akcji w tym filmie. Kiedy ta się już pojawia, trochę nie wiadomo, który wątek jest "tym", koń, jego choroba, dżokej, jego choroba, biznesmen, jego bankructwo czy może trener i jego specyficzne metody szkoleń. Trochę spory rozrzut,chaos wątków a wszystko i tak sprowadza się do jednej gonitwy i wiadomego happy endu. Znalazłam w tym filmie kilka innych (m.in. Black beauty, Zaklinacz koni, Za wszelką cenę etc.) a niestety nic oryginalnego. Średniawo!!

ocenił(a) film na 8
Barbasiss

raczej ciężko w tym filmie znaleźć wątki pochodzące z innych filmów, ponieważ ten jest oparty na faktach. powstał na podstawie książki, która zresztą jest genialna :) a że długi to fakt. ale ciężko jest pokazać wszystko co trzeba i nie zanudzić. sama książka ma 400 stron, a i tak wiele wątków zostało pominiętych. według mnie z filmów o koniach ten był najlepszy, jaki do tej pory widziałam. dałabym raczej 7/10. trochę słabo wyszła scena pojedynku z Admirałem (nie pokazali jak Bisciut go wyprzedza, a to było najważniejsze) no i ostatnia gonitwa, która w książce była o niebo lepiej opisana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones