PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8100}

Niedźwiadek

L'ours
8,0 6 324
oceny
8,0 10 1 6324
Niedźwiadek
powrót do forum filmu Niedźwiadek

bdb

ocenił(a) film na 8

Jestem typem człowieka, którego bardziej poruszają losy zwierząt niż ludzi.. Wiem, że może to być oburzające, ale człowiek to istota rozumna i gdyby się chciało i starało, na świecie byłoby lepiej, bo źródłem nieszczęść jest właśnie człowiek [wojny, rasizm, dyskryminacja, niewolnictwo itd...]. A zwierzęta są tak bezbronne i zależne od ludzi.. Co nie znaczy, rzecz jasna, że w ogóle nie obchodzą mnie losy człowieczeństwa. No ale nie o tym teraz. Strasznie wzruszył mnie ten film, baardzo bardzo bardzo... A natrafiłam na niego w tv przypadkiem.
Dobrze by było, gdyby przekaz zawarty w filmie trafił do ludzi, którzy zabijają jedynie dla własnych niedorzecznych zachcianek...

Natamare

jw. wolałbym połamać nogi człowiekowi niż zwierzęciu :)

cajmergbw

Ja wole wjechac w drzewo niz przejechac kota czy psa.

ocenił(a) film na 10
Anneke01

sami zwolennicy;) Bardzo dobrze! Powaznie losy zwierzat jesli nie zalezy od czlowieka to od innych zwierzat... Ten film pomimo tylu lat nadal tak samo mnie wzursza... Piekny film .. Dbajmy o zwierzeta i przyrode bo to niesamowicie wazne

ocenił(a) film na 9
paati924

Dobrze napisane!

ocenił(a) film na 9
Anneke01

Ale mnie rozbawiliście heheheh - Ja wole wjechac w drzewo niz przejechac kota czy psa. Sam kocham zwierzęta, nature itp. tym bardziej że praktycznie od małego mam do czynienia ze zwierakami bez przerwy. Mimo to wybaczcie mi, ale uważam, że od przesadzania to jest ogrodnik.

Podrawiam

ocenił(a) film na 9
Krychu__M

oczywiście zwierzakami nie zwierakami, zjadło mi litere i wyszło zupełnie co innego hehehehhe.

ocenił(a) film na 9
Natamare

Sami miłośnicy drzewek i zwierzątek. Idźcie się powieście bo każde zwierze które gardzi swoim gatunkiem ginie w przyrodzie.

Spectron

Podobnie jak zwierzę, które z głupoty niszczy środowisko, w którym żyje.

ocenił(a) film na 8
Spectron

Zacznij od siebie, idź się powieś. Myślę, że zrobisz dobry uczynek dla świata.

ocenił(a) film na 10
Spectron

1. Nikt tu nie pisał o pogardzie dla ludzi, jedynie większej miłości dla zwierząt
2. Zdarza się że zwierzęta gardzą sobą w zakresie swojego gatunku. Miałam 2 psy, mamę z jej młodym. Kiedy piesek dorósł jego mama go nie znosiła. Kiedyś tata zabrał pieska do weta to na buzi (pyski mają wredni ludzie nie fajne zwierzaki :P) suni malował się wręcz uśmiech "bo chociaż na chwilę nie ma w domu tego intruza"
3. Czemu dajesz taką wysoką ocenę filmowi gdzie na początku pojawia się cytat "Nie ludzi kocham mniej, tylko naturę bardziej". Reżyserowi też byś powiedział żeby się powiesił? Jesteś przykrym człowiekiem, wiesz już o tym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones