PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8100}

Niedźwiadek

L'ours
8,0 6 327
ocen
8,0 10 1 6327
Niedźwiadek
powrót do forum filmu Niedźwiadek

Wyjątkowy film

ocenił(a) film na 9

Myślałem,że to będzie typowa przygodówka dla dzieci...jak się okazało pomyliłem się,ujrzałem jeden z najwspanialszych filmó,jakie widziałem w swoim życiu.Prosta historia urzeka nas od samego początku,wszystko podane z ogromnym realizmem,krajobrazy,które widzimy,dzwieki natury-szum wody,śpiew ptaków.Chwilami ma się wrażenie że jest to program National Geographic,poczynania małego niedzwiadka,jego zachowanie są po prostu piękne.Najbardziej zapadła mi w pamięć scena,w której ogromny niedzwiedz zamiast zaatakować myśliwego,ryczy na niego,jakby pokazując tym rykiem swoje pretensje i żal że niedzwiedzie i inne zwierzęta chcą w spokoju żyć w swoim naturalnym środowisku i człowiek nie powinien sie do niego wtrącać,ów myśliwy wychodzi cało z opresji,zwierze przebaczyło człowiekowi.A czy my bylibyśmy do tego zdolni,czy pieniądze za skóre są ważniejsze od elementarnych zasad życia na ziemi??

kamill1988

Hmm... Moja ulubiona scena?
To również ta, w której niedźwiedź ryczy na myśliwego i wykonuje gest podobny do machnięcia łapą. (;
Miły morał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones