PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843072}

Niebo o północy

The Midnight Sky
4,9 31 714
ocen
4,9 10 1 31714
3,8 15
ocen krytyków
Niebo o północy
powrót do forum filmu Niebo o północy

KPINA

ocenił(a) film na 1

Ta nuda ciągnąca się od początku do końca irytowała mnie pod każdym względem, fabuła tu się nawet nie urodziła, jeśli nie wiecie jak zmarnować dwie godziny swojego życia to polecam obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
roomx

Trzeba było przełączyć na Power Rangers

ocenił(a) film na 6
Rafaelll80

dooobre

Rafaelll80

Ale tam cyckow nie ma, to by se nie ulżył...

ocenił(a) film na 8
roomx

A pile dałeś 10 gwiazdek ... to wszystko wyjaśnia

ocenił(a) film na 1
Rafaelll80

Piła 1 była świetna i nowatorska w swoim gatunku.Można to było docenić,może nie ma 10 ale przynajmniej na 7-8.

ocenił(a) film na 6
roomx

Nie był taki zły ten film przecież. No mógł być lepszy, ale mógł być też gorszy.
Ja tu bym muzyke zmienił przede wszystkim bo nie pasowała mi do klimatu.

roomx

Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie.

ocenił(a) film na 1
roomx

Nic dodać,nic ująć,ale nie martw się-za chwile jakaś gimbaza napisze Ci że nie zrozumiałeś filmu:)

roomx

No tak, nuda... Nie bylo szczelanin, karata i golych bab, dlatego dam 1, bo to ten sam poziom, co np. Rekinado. Brawo!

raikor

Ten film jest nudny przez muzykę fabule i dialogi. Ale ja rozumiem że jak dla kogoś dialogi i fabuła jest nudna to musi mieć strzały i cycki. Jakoś nie jarze co strzały i cycki mają do dialogów i fabuły proszę oświeci mnie

roomx

(1/10) takich gniotów nie powinno się nawet komentować.

roomx

Przekonałeś ! Po trailerze tym bardziej utwierdziłem się w tym, że nie będę sobie zaśmiecał tym głowy :)
Taki kolejny BIRDBOX czyyli kolejne poprawne arcydzieło netflixa o niczym.

ocenił(a) film na 6
roomx

kpiną to niestety są tacy użytkownicy jak ty, dający 1 tak po prostu bo im się film nie podobał...

ocenił(a) film na 4
gggggrzegorz

No... Szkoda, że mieliby dać 10. Jest to dobrze zrobiony film o niczym. Film nie ma żadnej fabuły. Leci sobie statek w kosmosie... Szuka Ziemi... Nikogo nie może wywołać. Z Ziemi do radiostacji Gaga facet, którego nikt nie słyszy. Jak ekipa ze stacji uciekała, to zapomnieli zabrać dziecka.

ocenił(a) film na 6
Ogre2000

Po pierwsze to dlaczego 10 ? wystarczy te 5. Po drugie nie zaczaiłeś filmu, nie było żadnego dziecka ...

ocenił(a) film na 4
gggggrzegorz

Wystarczająco, żeby stwierdzić, że ilość fabuły w filmie == Zero.

ocenił(a) film na 4
roomx

Film moze nie zasługuje na 1. Ma dobre zdjęcia i niezłą muzykę. Ale fabuła jest kuriozalna. Filmy sf tego typu muszą choć ocierac sie o prawdopodobieństwo. Ten tego nie robi. Za naukową logikę filmu dałbym 0

ocenił(a) film na 4
roomx

Film słaby ale oceniając powinno się brać pod uwagę więcej niż tylko to ze nudny. 1 to przesada ale 4 to max

ocenił(a) film na 6
mrozixxx

zgadzam się, ocena filmu na 1 jest krzywdząca. Dla mnie szału nie było, jednak śledziłam fabułę, nie siedziałam na telefonie, a ocenę 1 dałabym filmowi który nie wciąga oraz który jest całkiem pozbawiony charyzmy

roomx

Ale gniot i te śpiewy przy wymianie radaru, żenada. Reasumując wrócili na K-23 z jedną babką i trzema facetami... ? Zgadzam się, zmarnowane dwie godziny życia na to kolejne dno netfliksowskie... Dla mnie tez 1/10. Nie polecam!

grandik

Wróciła tylko ta para; dwóch mężczyzn poleciało na Ziemię.

ocenił(a) film na 1
roomx

Zgadzam się z przedmówcami - również dałem 1/10. Stracony czas przy tym filmie - prawdę mówiąc, nawet nie mam pojęcia, o czym on był. A za "grę" aktorską Clooneya w tym filmie i mamrotanie pod nosem dałbym chętnie notę ujemną.

ocenił(a) film na 8
roomx

Nie do końca rozumiem czego się spodziewają widzowie, którzy włączają Netflixa, wybierają losowo film i oglądają, a później są rozczarowani. Przede wszystkim jest na podstawie książki, a jeśli się ktokolwiek nią zainteresuje to całkowicie zrozumie sposób w jaki jest film przestawiony. Film jest bardzo fotograficzny i ma w sobie dużo emocji, oddaje zatem klimat jaki autorka powieści stworzyła. Wydaje mi się, że gdyby nie został sklasyfikowany jako sci-fi, a bardziej jako dramat nie oberwałby tak bardzo na ocenach ;)

ocenił(a) film na 7
roomx

Uważam, że film był całkiem niezły, mnie wciągnął. W ostatnich latach widziałem dużo gorsze produkcje.

ocenił(a) film na 6
roomx

Film faktycznie nie jest porywający ale ocena 1/10 to zdecydowana przesada, należy się minimum te 3-4/10 choćby za zdjęcia czy udźwiękowienie, czy miejscami niezgorsza efekty specjalne, no chyba, że oglądałeś z torrenta na 13 calowym laptopie to mogłeś nie zobaczyć i usłyszeć.
Drugiego powodu takiej oceny dopatruje się w tym, że jesteś dopiero początkującym kinomaniakiem i nie widziałeś, a co za tym idzie nie masz porównania z faktycznymi crapami, bo jeśli Niebo o północy to 1/10 to jak po seansie ocenisz tu np. Drone Wars które pod względem wykonania dzielą lata świetlne.

ocenił(a) film na 1
alex_gawlas

Nie oceniam muzyki czy zdjęć ,oceniamy cały film który jest o niczym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones