PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223692}

Nie wracaj w te strony

Don't Come Knocking
6,7 1 404
oceny
6,7 10 1 1404
5,0 4
oceny krytyków
Nie wracaj w te strony
powrót do forum filmu Nie wracaj w te strony

Nie odnalazłem w tym filmie nic nadzwyczajnego. Fabuła bardzo oklepana, muza do bani, a wiązałem z nią wielkie nadzieje, postacie mało przekonywujące. Ogoólnie nie było źle, ale to zwykły film o życiu, a to przynudza jeśli nie jest otoczone wspaniałą jakością wykonania. Żałuję, że tak rzadko pojawiał się na ekranie Tim Roth, a zagrał całkiem przyzwoicie :) 5/10

ocenił(a) film na 8
Kedzior_

Nie nie panie kolego, z tym, że muza do bani w żaden sposób zgodzić się nie mogę. T-Bone Burnett stanął na wysokości zadania, a początkowa sekwencja z pustynią i niepokojącą południową gitarą (trochę mieszanka Paris-Texas z Truposzem) płynnie przechodząca w dziarskie country w stylu J. Casha powala;)

ocenił(a) film na 4
Kedzior_

Trudno się nie zgodzić. Film nudny jak fizyka w liceum. Ale aktorstwo było na wysokim poziomie dlatego daję 4/10.

ocenił(a) film na 9
Kedzior_

Tim Roth w tym filmie nawet nie wyszedł poza swoje możliwości. Po prostu tam był, pokazał się, zagrał świetnie, i tyle. Cały film opiera się na pozostałych aktorach, na muzyce, filmowaniu, kadrach. Nie nudziłem się nawet podczas napisów końcowych.

ocenił(a) film na 6
Kedzior_

Dla mnie tragedii może nie ma, ale też jakoś mnie ta historia nie porwała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones