PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5153}

Nie oglądaj się teraz

Don't Look Now
6,7 6 824
oceny
6,7 10 1 6824
7,0 12
ocen krytyków
Nie oglądaj się teraz
powrót do forum filmu Nie oglądaj się teraz

Nie moja bajka

ocenił(a) film na 4

Cóż, wolę filmy w których coś się dzieje... Tu się tylko wynudziłem. Poza tym, czy to aby na pewno horror, czy thriller z nadprzyrodzonymi elementami?

ocenił(a) film na 10
Malignus

Tu sie cały czas cos dzieje , tylko nie trza ogladac filmu plecami do ekranu.

ocenił(a) film na 4
Pignon

Ty masz jakiś problem do mnie, człowieczku?

ocenił(a) film na 10
Malignus

Fakt , masz racje nic sie w tym filmie nie dzieje , sam po kolejnym seansie zauwazyłem brak cycatych lasek , człowieka z lateksie skaczącego z dachu , autobusu który pędzi 300/h i nie może sie zatrzymac , nie wspominając już o wielkim rekinie-ludozercy którym steruje z ukrycia specjalista od efektów technicznych..

ocenił(a) film na 4
Pignon

Och! Potężny atak sarkazmem! Chyba się nie pozbieram...

ocenił(a) film na 10
Malignus

nie martw sie , " Friday the 13th " postawi cie na nogi..

ocenił(a) film na 8
Pignon

Ale macie problemy ludzie. Film uważam za bardzo dobry, jednak zdaje sobie sprawę że wielu ludziom nie przypadnie on do gustu ze względu na swój "usypiający" charakter. Po prostu to nie jest film dla każdego i wcale jeśli komuś nie przypadnie on do gustu, to wcale nie oznacza, że osoba ta musi być zaraz fanem durnowatych, amerykanskich slasherów czy innego badziewia. Znam osoby które cenią sobie ambitne kino, a tego filmu akurat "nie przetrawiły"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

phil anselmo - ale krytyk się znalazł:) minuta ciszy(...) koniec. ale bzdet.

ocenił(a) film na 9
martinesek1

Po swojsku to raczej "spiepszaj". Niektórzy wstydzą się własnego języka. Ale to nie w tym problem. W filmie nie ma cycatych babek, ale ta aluzja do Szczęk jest żałosna. Szczęki to jeden z njalepszych filmów wszechczasów.

Tak wogóle, wszyscy jesteście, powiem po swojsku: PAJACAMI NA SZNURKACH

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Jak tak Cię czytam, to mam ochotę zadać jedno pytanie: skąd w Tobie tyle agresji? Zamiast spokojnie podyskutować o filmie posądzacie się o brak gustu, a wszystko, co Ci się nie podoba, to od razu szajs.

Malignus

NIE SZCZELALI SIE, biedaczku???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones